Kot Mont Modelleri

Kadınların yaz akşamlarında ve bahar aylarında göz bebekleridir kot montlar. Kot mont her kadına çok yakışır. Özellikle bu sezon oldukça moda olan kot montlar dar kesim ve kısa şekilde olursa daha şık duruyor.

Sezonun moda kot montları arasında koyu ve açık mavi montlar oldukça trend. Kot montları özellikle yaz akşamları şık elbiselerinizin üzerine ya da eteklerle beraber rahatlıkla giyebilir ve son derece şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Bahar aylarında da kot ceketler can kurtarıcı gibidir. Bu kadar moda olan kot ceketlerinizi eylül ayında bolca kullanmanızı tavsiye ederiz. Kombinlenmesi en kolay kıyafetlerden biridir kot ceketler. Vücudunuza tam oturan tarzda dar kesimleri seçerseniz daha doğru olacaktır.

Hatta zımbalı kot ceketleri sıklıkla görürsünüz. Çünkü zımbalı kot ceketler oldukça moda. Zımbalı kot ceketlerinizi yazın akşamları ve serin bahar günlerinde eteklerinizle, şortlarınızla ya da elbiselerinizle beraber kombinleyerek son derece trend ve şık bir kıyafet yaratmış olursunuz.

En güzel kot ceket modelleri

Modasız kalmayın.

en şık kot ceketler

en trend kot ceketler

kısa kot ceket

kot ceket modelleri

koyu renk kot ceket

siyah zımbalı kot ceket

zımbalı kot ceket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.