Kalem Etek Kombinleri

Kalem Etek Kombinleri

Sevgili moda bağımlıları bir kaç sezondur kalem eteklerin ne denli trend olduğunu biliyorsunuzdur. Hatta en trend etek modellerine baktığımızda kalem etek modellerinin oldukça popüler olduğunu görüyoruz ve bu trend daha çok uzun süre devam edecek gibi görünüyor. Peki bu denli moda olan kalem etekleri kombinlemek kolay mı?

Aslında her etek gibi kolay ve zor yanları vardır kalem etek kombinlerinin de. Öncelikle burada sizlere kalem etekleri en doğru nasıl kombinleyebileceğiniz şeklinde öneriler vermeye çalışacağız.

Kalem etek ve kazak kombinleri

Eğer soğuk bir kış günündeyseniz kalem etek ve sıcacık şık bir kazak gibisi yoktur. Son derece sofistike ve şık bir görüntü için bu ikiliyi tercih edebilirsiniz.

Kalem etek ve düz renk tişört kombini

Dikkatleri kalem eteğinizin üzerine çekmek akıllıca olabilir. Bu nedenler kalem eteğinizin üzerine sade ve tek renk bir tişört giyerek kombinlerseniz oldukça şık bir görüntü elde edersiniz.

Kalem etek ile baskılı tişört kombinleri

Her türlü kıyafetle oldukça kolay uyum sağlayabilen kalem etekler genelde kot ve derilerle çok uyumlu olan baskılı tişörtlerle de inanılmayacak derecede uyumludurdurlar. Genç, asi ve oldukça havalı bir görünüm için bu kombini deneyin deriz.

Kot gömlek ve kalem etek kombinleri

Kot gömlek yaz sezonunda çok trend olacak. Bu nedenle şimdiden bu güzel gömlekleri kombinleyebilmenin yollarına baksanız iyi olur. İşte size bir öneri. Kalem eteklerle beraber giyilen kot gömlekler gerçekten harika bir görüntü yaratıyor.

Kısa üst ve kalem etek kombinleri

Kalem etekler ilk çıktığında hep bu ikili beraber kombinlenirdi. Çünkü kalem eteklerle kısa üstlerin uyumu gerçekten muhteşemdir. Vücuduna güvenenlerin ilk tercihi bu kombin olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.