En Trend Düğün Organizasyonları

2013 –  2014 düğün modası

Düğün modası tıpkı gelinlik modelleri ve kıyafet modelleri gibi sürekli değişen ve kendini yenileyen bir akına sahiptir. 2013 ve 2014 düğün modasına baktığımızda özellikle yaz düğünleri ve bahar düğünlerinin çok trend olduğunu ve bu nedenle açık hava organizasyonlarının son derece moda olduğunu görüyoruz.

Ancak bu kapalı alanlarda düğün moda değil anlamına gelmez. Çünkü sonbahar ve kış ayları da dahil olmak üzere mecburiyetden de ötürü kapalı alanlara rağbet artıyor. Burada önemli olan düğününüzü yapacağınız mekanın içinize sinmesi ve sonuç olarak size kusursuz bir organizasyon garantisi verebilmeleridir.

Eğer düğün organizasyonu yapacaksanız  yazımızı kesinlikle okumalısınız. Çünkü en önemlisi bu tarz davetlerde sürekli değişen modaya uygun olan aksesuarlar ve konseptler yaratabilmektir.

Öncelikle renklerle başlayalım. Her düğünün kendine has bir rengi ve havası vardır. Size düşen ise trend olan düğün renklerini inceleyip sonrasında da kendinize en yakın rengi belirleyip o renk üzerinde bir organizasyon yaratmanızdır.

Düğününüz için belirleyeceğiniz renk çok önemlidir. Seçeceğiniz renk bir bütünlük oluşturacaktır. Yeni trend artık seçilen rengi bütün halde düğününüzde kullanmanızı gerektiriyor çünkü. Örneğin pembe düğün rengini seçtiniz. Önce pembeyi yalnız mı tek başına mı kullanacağınıza karar verin. Eğer iki ayrı rengi beraber kullanacaksanız iki rengin birbirinin uyumuna ve duruşuna dikkat edin.

Seçtiğiniz rengi düğününüzü yapacağınız mekanda her yerde kullanmalısınız. Masalarda, sandalyelerde özellikle seçtiğiniz renk yoğun bir şekilde kullanılmalıdır. Düğün masanızın aksesuarları ile yakından ilgilenin. Çünkü rengi olan bir düğün istiyorsanız kesinlikle başka renk aksesuarı düğününüze sokmayın. Eğer düğün renginiz pembe ise, pembe şamdanlar, pembe mumlar, pembe inciler, pembe düğün pastası ve özel düğün masası süsleri kullanın. Hepsi de pembe olacak şekilde.

Bunun yanında eğer düğününüzde nedime kullanacaksanız nedimelerinizin elbiseleri de sizin düğün renginizde olmalıdır.

Beraberinde eğer beyazı kullanmak istiyorsanız beyaz kenarı pembe yaldızlı çizgili tabaklar ve pembe kadehleri beraber kullanın. Gelinliğinizin bir parçası pembe olabilir ya da ayakkabınız ve gelin çiçeğiniz pembe olsun. Yani seçtiğiniz renk kesinlikle sizin üzerinizde de olmalı. Damadın yaka çiçeği de düğünün renginde olmalı. Bu sayede düğününüzün bir karakteri olacaktır ve tam bir bütünlük yaratmış olacaksınız.

Düğününüz için seçeceğiniz renk o düğünün tüm havasını ve enerjisini etkiler. Bu nedenle renk seçimini asla aceleye getirmeyin ve başkalarına bırakmayın.

Önce size kolaylık olması için 2013 ve 2014 yıllarının en trend düğün renklerini sıralayalım.

Beyaz düğün rengi

Mavi düğün rengi

Pembe düğün rengi

Yeşil düğün rengi

Sarı düğün rengi

Kırmızı düğün rengi

Turuncu düğün rengi

Mor düğün rengi

Burada size düşen yukarıda saydığımız bu trend renklerden kendinize en yakın olanı seçip tüm düğününüzü bu renkte yaratmak. Renklerin açılımları ve o renkte tasarlanmış düğün resimleri diğer sayfalarımızda ayrıntılı olarak anlatılmakta.

Modasız kalmayın.

2014 düğün modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.