Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesi bir düğün oragnizasyonunda önemli taşlardan biridir. Davetiye seçimi yaparken bir çok püf noktaya dikkat etmeniz ve sık yapılan hatalardan mümkün olduğunca uzak durmanız gerekir. Bu yazımızda davetiye seçimi yapmakta zorlananlar için bir kaç ipucu yer almaktadır.

Davetiye seçimi yaparken düğün konseptinize uygun bir model seçmelisiniz. Bir çok insan bu hatayı çok yapar. Bir düğün organizasyonu yaratır ve iş davetiye seçmeye gelince de düğün organizasyonu ile hiç alakası olmayan bir model seçer. Yapılan en sık yanlışlardan birdir. Seçeceğiniz davetiye konuklarınıza aslında yapacağınız düğününüzün bir tür ipucudur. Yani davetlileriniz sizin yolladığınız davetiye ile düğününüz hakkında küçük de olsa fikir sahibi olurlar.

İşte bu durumda alakasız bir davetiye seçmek yerine yaptığınız organizasyonunuzu tamamlayıcı nitelikte bir davetiye seçmenizde fayda vardır.

Düğün davetiyeniz sizi temsil edecektir. Bu önemli bir durumdur. Davetiye sizi temsil edeceği için tamamen tarzınıza uygun olmalıdır. Bir dönem davetiye üzerine gelin ve damadın resimleri konulurdu. Bu güzel bir adetti. Ancak artık günümüz düğün modasında popülerliğini yitirdi.

Bu nedenle demode olmamak adına davetiye seçimi yapmadan önce en trend davetiye modellerini kesinlikle inceleyin.

Bu sezonun en trend davetiye modelleri

Dikkat çeken ve özellikle yurt dışında ünlüler de dahil olmak üzere pek çok kişinin tercih ettiği bir trend davetiyelerden biri illustrasyon davetiyeler. Yani karkatür figürlerinin bulunduğu eğlenceli davetiyeler. Bu tarz davetiyeler oldukça moda. Siz de oldukça şık bir model belirleyip esprili bir şekilde konuklarınız için davetiyeler hazırlayabilirsiniz.

düğün davetiyesi trendleri

eğlenceli düğün davetiyeleri

en güzel düğün davetiyeleri

farklı düğün davetiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.