Bayan Deri Ceket Modelleri

Bayan deri ceket modelleri

Deri mont modası hiç geçmeyen hem kadın hem de erkek modasında fazlasıyla trend olan dış giyimlerdendir. 2014 2015 sonbahar kış döneminde de dış giyim modasında özellikle deri ceketler fazlasıyla moda olacak.

Önümüzdeki sezon deri ceket modasında dikkat çekici modeller arasında spor deri ceket modelleri yer alıyor. Daha çok jeanlerle kısa eteklerle ve şortlarla rahatlıkla kullanılabilen bu tarz kısa ve spor deri montlar 2014 2015 kış mevsiminde fazlasıyla trend olacağa benziyor.

Bunun yanında bir kaç sezondur hayatımızda olan zımba ve zincir modası deri ceketlerde de yüzünü gösteriyor. Önümüzdeki sezon zımbalı deri ceketler ve zincirli deri montlar çok fazla trend olacak.

Motorcu deri montları ise geçen sezon erkek, kadın ve hatta çocuk dış giyim modasında da oldukça popüler oldu. Özellikle ilkbahar ve sonbahar ayında giyilmek üzere ince deriden üretilen motorcu deri montları fazlaca trend oldu. Önümüzdeki sezonda da bu motorcu deri ceketleri çok moda olacak.

Deri ceket renk modasında ise her zamanki gibi en trend siyah deri ceketler, ancak bu sezon ve önümüzdeki sezon farklı olarak artık deri ceketlerde renkler değişiyor. En trend renkler ise mavi deri ceketler, kahverengi deri ceketler, kırmızı deri ceketler, bordo deri ceketler, yeşil deri ceketler son derece trend.

Burada en trend ve en şık deri ceket modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.