Dantelli Bohem Elbiseler

Dantelli Gotik Elbiseler

Sevgili moda bağımlıları dantelli elbiselerin ve bohem tarzı kıyafetlerin bu sezon oldukça trend olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Peki dantellerle beraber bohem tarzını birleştirmeyi hiç düşündünüz mü? Seksi, tarz sahibi, farklı ve karanlık elbiseler.

Moda dünyası bu iki tarzı birleştirdi ve ortaya gerçekten göz alıcı elbiseler çıktı. Bu elbiseleri giymek bir miktar cesaret istese de giyildiğinde hayran bakışlara hazır olmak lazım.

Oldukça yeni bir trend olan bohem ve dantel karışımı elbiseler yurt dışında çoktan görücüye çıktı bile ve oldukça beğenildi. En çok da ünlüler tarafından.

Elbiseler için aşk ve bohemi birleştirdik diyen modacılar bu tarzı uzun süre kullanacaklar gibi. Kıyafetler mistik takılarla ve yüksek tabanlı çizmelerle kombinleniyor. Aslında bu tam bir gotik tarzı elbise modeli oluyor. Gotik tarzı elbiselerin bohem tarzı elbiselerle birleştirilerek yaratıldığı bu tarzı siz de çok beğeneceksiniz. Emin olun danteli hiç böyle görmediniz. Elbiseler son derece iddialı ve bir okadar da güzel. Farklı ama oldukça güzel bir tarzı var. Bildiğimiz bohem tarzının dantelle muhteşem uyumu.

Bu güzel dantelli gotik elbise modellerini incelemek istiyorsanız galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.