Çizgili Elbiseler

Bu sezon çizgili kıyafetlerin çok fazla moda olduğunu artık neredeyse bilmeyen yoktur. Çizgili elbiseler, çizgili gömlekler, çizgili bluzlar, çizgili etekler hatta çizgili ayakkabılar bile bu sezon oldukça trend.

Çizgiler plaj modasından tutun da gece elbiselerinden günlük elbiselere kadar her tarz kıyafette fazlaca kullanılmış. Çizgiler özellikle gene aynı şekilde bu sezon çok trend olan denizci temalı kıyafetlerle birleştirilince ayrı bir güzel ve ayrı bir trend oluyor. Bu tarz kıyafetler bu sezon oldukça trend.

Özellikle kadınların kıyafet sıralamasında en sık tercih ettikleri elbiselere çizgiler fazlasıyla yakışıyor. Siyah beyaz çizgili elbiseler, pembe siyah çizgili , kırmızı siyah çizgili ve daha pek çoğu kadınlar tarafından fazlasıyla tercih ediliyor.

Çizgili elbiselerinizi çok rahat kombinleyebilirsiniz. Dar kesim çizgili bir elbise özellikle çok güzel ve alımlı olmanızı sağlar. Dar kesim yerine normal kesim çizgili bir elbise ile şık babetler ya da sandaletler muhteşem bir yaz kombini olacaktır.

Burada en güzel çizgili elbise modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

en güzel çizgili elbise modelleri

en şık çizgili elbise modelleri

 

kısa çizgili elbise modeli

renkli çizgili uzun elbise

tek omuz askılı çizgili elbise

uzun çizgili elbise

uzun elbise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.