Bohem Tarzı Bilezikler

Bohem tarzı aksesuarların belkide en önemli parçasıdır bilezikler. Bohem tarzında büyük ve bir sürü bilezik takmak çok bilinen bir durumdur. Şimdi bu durum artık çok trend.

Güzel elbiselerle ya da kot şortlarla beraber bir sürü bohem tarzı bileklikler oldukça trend ve şık bir görüntü yaratacaktır. Yazın genelde deri bileklikler çok tercih edilir. Bir sürü boncuklu deri bileklikler özellikle bronz olan bir tende muhteşem görünür.

Deri bilekliklerle beraber sezonun modası olan bohem tarzında bilezikleri de kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz. Bohem tarzı takıların güzel yönü karmakarışık kullanıma oldukça müsaittirler. Yani birbirinden farklı biri yaprak desenli biri tüy desenli farklı fraklı bilezikleri aynı bileğinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bileğinizde ne kadar çok bilezik olursa görüntü okadar güzel olacaktır.

Bunun yanında eğer renkleri seviyorsanız bileziklerinizde renkleri kullanabilirsiniz. Rengarenk bilezikler muhteşem görüntü oluşturacaktır. Özellikle bu yazın modası olan turkuazı tavsiye ederiz. Çok şık ve renkli durur.

Burada en güzel bohem tarzı bileklik modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

bohem tarzı aksesuarlar

bohem tarzı deri bileklik

bohem tarzı takılar

boncuklu bilezik

deri bileklik

hipi tarzı bilezikler

kırmızı deri bileklik

turkuaz renk bileklikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.