Bir Kadının Gardırobunda Olması Gerekenler

Yaz için kıyafet önerileri

Bir kadın dolabını açıp içine baktığında gördüğü kıyafetlerin bir çoğu kesinlikle trend kıyafetler olmalı. Günümüzde moda artık önemli bir yere sahip ve neredeyse 7’den 70′ e zengin fakir fark etmeden herkes aslında modayı bir ucundan takip etmekte.

Trend kıyafetler giyinmek illa pahalı markalardan giyinmek ve kıyafet için çok para harcamayı gerektirmez. Bir kadın eğer o sezonun modasını iyi biliyorsa ve kendine kıyafet yakıştırmayı da başarıyorsa olay bitmiştir. Çünkü çok ucuza kıyafet elde edebilir. Burada önemli olan para değil sadece bilgidir.

2013 yazının en trend kıyafetleri, çiçek desenli kıyafetler, tropikal desenli kıyafetler ve digital baskılı kıyafetlerdir.

Dolabınızda bu yaz transparan kıyafetlere yer açın. Bu yaz transparan hiç olmadığı kadar trend. Elbette kullanımı zor olan bu kıyafeti tasarlarken herkesi düşünmüşler. İçinizi göstermeyecek şekilde tasarlanmış transparan kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

Bu yazın bikini modelleri rengarenk. Evet renkli bikiniler bu yaz çok trend. Bir dönem çok moda olan püsküllü bikiniler ise geri döndü. Püsküllü bikinilerle beraber renkli bikiniler bu yazın popüler modelleri.

Geçen yaz oldukça trend olan tulumlar bu yaz da son derece moda. Hatta eğer tulumunuzu bir de leopar desenli alırsanız nokta atışı yaparsınız. Çünkü leopar desenli tulumlar bu yaz çok trend.

Bu yazın en trend ayakkabı modelleri arasında bilekten bağlamalı ayakkabılar geliyor. Hem çok şık duran hem de her türlü ayağa son derece yakışan bilekten bağlamalı ayakkabılar bu yazın en popüler ayakkabı modelleri.

Yazın vazgeçilmezi güneş gözlüklerini de unutmadık. Eğer şu sıralar gözlük almayı düşünüyorsanız kesinlikle yuvarlak çerçeveli ya ada aynalı güneş gözlüğü alın.

Pantolon etekler bir dönem ortalığı kasıp kavurmuştu. Bu yaz ani bir dönüşle tekrar moda dünyasına giren pantolon etekler ve şort etekler bu yaz çok trend.

Yazın bir diğer vazgeçilmezi olan sandalet modasında ise metalik sandaletlerle beraber deri sandaletler oldukça moda.

Yazın kadınlar en çok elbise giymekten keyif alırlar. Bu yaz çiçek desenli elbiseler oldukça trend.

Elbise kadar etek giymekten hoşlanan kadınlara tavsiyemiz kalem etekler. Çünkü bu yaz kalem etekler fazlasıyla trend. Hatta eteği bohem tarzda bir model seçerseniz tam anlamıyla müthiş olur. Çünkü bohem tarzı kıyafetler de bu yaz oldukça popüler.

Burada en trend 2013 yazlık kıyafet modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

aynalı güneş gözlüğü

bohem tarzı kalem etek modeli

Çiçekli elbise modeli

leopar desenli tulum

metalik sandaletler

 

şort etek modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.