Bebek Mavisi Kıyafet Modası

Son günlerde oldukça yeni bir trend türedi. Bebek mavisi kıyafet modası. Bu rengi genel olarak bir çok kadın çok sever. Masum, şık ve dikkat çekici bir renktir bebek mavisi. Renk her yerde rahatlıkla kullanılabilme potansiyeline sahiptir. Kıyafetlerde, ev dekorasyonunda ve daha pek çok yerde sevilerek ve beğenilerek kullanılır. Şimdi bu rengi beğeneceklere çok iyi bir haberimiz var. Bu güzel renk bu sezon ve önümüzdeki sezon boyunca çok ama çok trend.

Bebek Mavisi Kıyafet Modası

Pastel tonlarını kim sevmez ki? 2015 yazı adeta pastel yazıydı. Bir önceki yaz nasıl neonlar etrafta boy gösteriyordu şimdi ise pasteller ve pudralar kendini ortalıkta göstermeye başlıyor. Peki 2016’nın en trend renkleri hakkında bir fikriniz var mı? Aslında 2016 sezonu çeşitliliği ile geliyor. En popüler renk metaik sarı iken bebek mavisi de yandan gülümsüyor.

Kış aylarında bebek mavisi çok keyifli bir kombin sağlamanıza yardımcı olur. Koyu renklerin hakim olduğu kış, artık pastel renklerinin de kullanılacağı bir döneme giriyor. Özellikle bebek mavisi bir palto ve altına şık bir kot pantolon ve harika bir kış kombini. Ya da bebek mavisi bir kazak ile beraber jean kotunuzu beraber kombinleyebilirsiniz. Elbise giymeyi sevenlerdenseniz de size adeta göz okşayan bebek mavisi elbie modellerini öneririz. Hem son derece trend hem de oldukça şık bir görüntü elde edersiniz. Bu güzel rengi yaz kış son derece rahat bir şekilde giyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.