Asimetrik Kesim Etek Modelleri

Asimetrik Kesim Etek Modelleri

Asimetrik kesim etek modelleri uzun süredir moda dünyasında popüler olan etek modelleri. Özellikle yırtmaçlı asimetrik kesim etekler son derece trend. ister deri olsun isterse de kumaş olsun asimetrik kesim etekler tercih edilen ve sevilen modeller arasında.

2015 yazının trendleri arasında da asimetrik kesim etek modelleri bolca yer alıyor. Eğer doğru bir etek kombini yapabilirseniz asimetrik kesim etekler kesinlikle son derce seksi ve göz alıcı bir tarz yaratıyor. Günlük kullanım için bir etek arayışındaysanız gene size asimetrik kesim etekleri öneririz. Hatta eğer mümkünse bir de pastel tonalrında bir renk tercih ederseniz tam anlamı ile nokta atışı yaparsınız.

Asimetrik kesimlerin diğer bir çok yakıştığı model de deri etekler oluyor. Asimetrik kesim deri etekler gerçekten trend bir model olmasının dışında son derece de şık ve iddialı bir tarz yaratıyor.

İster mini olsun ister uzun olsun ama asimetrik olsun. Çünkü zaten son derece trend olan bu farklı etekler 2015’in en trend etek modelleri arasında başı çekiyor. En farklı ve trend asimetrik kesim etek modelleri için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.