Asimetrik Kazak Modelleri

Salaş kazak modelleri

Sevgili moda bağımlıları sizlere yeni ama oldukça güzel bir trendden bahsetmek istiyorum. Bu trendin adı asimetrik kazak modelleri oluyor. Bu kazaklar harika kombinler için adeta tek geçeceğim parçalar. Aslında asimetri bir kaç sezondur oldukça trend olan bir durumdu. Ancak bu sezon özellikle asimetri, kazaklara yoğun olarak vurdu ve asimetrik kazaklar sezonun en trend parçaları haline geldi.

Asimetrik Kazak Modelleri

Asimetrik kazak modellerine salaş kazak modelleri de diyebiliriz. Özellikle bu tarz kazaklar jeanlerle ve deri pantolonlarla inanılmaz güzel uyum yakalıyorlar. Bazı modellerin arkası uzunken, bazı modellerin yanı uzun şekilde tasarlanıyor ve çok da farklı bir hava yaratıyor. Bu kazaklar eğer kısa olarak kullanılırsa mini eteklerle de çok güzel kombin yapmanızı sağlıyor.

Ancak asimetrik kazaklar bana göre en güzel dar pantolonlarla kombinleniyor. Deri pantolonlarınızla, jeanlerle ya da değişik tarzda pantolonlarınızla bu kazakları kesinlikle kombinlemelisiniz. Özellikle çok uzun modeller ise tunik şeklinde olanlar taytlarla çok güzel uyum sağlıyor. Ancak eğer çok uzun boylu değilseniz çok uzun tuniklerden uzak durmanızı öneriyorum. Çok uzun tunikler boyu çok uzun olmayanlar boyunu kesebiliyor ve daha kısa görünmenizi sağlıyabiliyor. En trend ve en güzel asimetrik kazak modelleri için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.