Abiye Pantolon Modelleri

En moda abiye pantolonlar

Özel davetlerde ve özel organizasyonlarda abiye kıyafet olarak genelde abiye elbiseler ya da abiye etekler sıklıkla tercih edilir. Fakat son günlerde kadınların abiye elbiselerle beraber yeni gözdesi abiye tulumlar oldu. Abiye tulumlar özel davet ve gecelerin en trend abiye kıyafetleri içine girmeyi başardı. Abiye tulum hiç bir kombin gerektirmeksizin elbise gibi tek parça olduğundan kullanımı son derece rahat ve kolay kıyafetlerdendir. Abiye tulumlarda en trend renk asaletin rengi siyahtır. Bunun yanında mavi, yeşil, kahverengi, gri ve ışıltılı renkler de son derece popüler.

Abiye tulum giymektense tek parça kıyafetleri tercih edenler ise abiye pantolonları daha çok tercih etmektedirler. Abiye pantolonlar ise kesimi eğer doğru şekilde yapılmışsa kadını son derece zarif ve ince gösterebilir. Özel geceler için abiye pantolon altına çok şık bir ince topuklu ayakkabı tercih edilirse çok trend ve şık bir kombin yakalayabilirsiniz. Abiye pantolon üzerine abiye tarzında hafif şeffaf ipeksi gömlekler de çok şık bir görünüm yaratacağından tercih edilebilir.

Sezonun trendi olan çizgiler ise düz renk abiye pantolonlarla muhteşem bir kombin olur. Abiye pantolon renklerinde ise, daha çok siyah ve beraberinde neon renkler ile, pırıltılı kumaşlar fazlasıyla trend. Bu arada sezonun modası olan dantel, pantolon modasında da son derece trend. Yani dantel abiye pantolonlar da oldukça trend olacak.

Burada en trend ve en şık abiye pantolon modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

abiye tulum modelleri

bol paça abiye pantolonlar

dantel abiye pantolon modelleri

en moda abiye tulum modelleri

en şık abiye pantolon kombinleri

ispanyol paça abiye pantolon modeli

kısa paça siyah pantolon modeli

mavi abiye pantolon tulum modelleri

saten abiye pantolon modelleri

saten abiye tulum modeli

tül abiye tulum modelleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.