Abiye Pantolon Modelleri

Abiye Pantolon ModelleriPayetli Tayt Modelleri

Sevgili moda bağımlıları bu sezon abiye modasında  abiye pantolon modelleri oldukça trend. Özel bir gecede ya da davette elbise giymek istemeyen kadınlar için harika bir tercih olan payetli pantolonlar duruşu da çok güzel pantolonlar.

Abiye Pantolon Modelleri

Ayrıca payetli pantolonlar bu sezon son derece popüler. Bu pantolonları illa özel bir gecede giymek zorunda değilsiniz. Eğer doğru pantolon bluz kombinini gerçekleştirebilirseniz akşam arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda da rahatlıkla giyebileceğiniz bir pantolondur.

Ancak şık bir davet ya da yemek için bu güzel pantolonlar çok daha uygun. Son derece fresh ve oldukça da trend bir görüntü yaratıyor. Özellikle yurt dışında yaşayan kadınların son günlerdeki gözdesi bu pantolonlar. Her rengi kullanılan abiye payetli pantolonlar altına şık topuklularla oldukça güzel  kombinler yaratıyor.Özellikle yurt dışında parti kızlarının en çok tercih ettikleri model olan payetli pantolonlar ülkemizde de parti kıyafeti olarak değerlendirilmeye başladı.

Aşırı abiye görünmek istemeyen kadınlar seçimlerini abiye pantolon bluz modellerinden yana yapıyorlar. Bu son derece güzel ve trend olan kombin son günlerde daha da bir popüler olacak gibi görünüyor. Altına isteğinize ve kombin bütünlüğünüze uygun olarak son derece sade bir ayakkabı ya da payetli bir stiletto tercih edebilirsiniz. Abiye pantolon modelleri ile daha çok T kemerli ayakkabı modelleri ve stilettolar önerilir. Her türlü özel ortama rahatlıkla giyebileceğiniz bu tarz pantolonlar içinde siyah ve gümüş rengi olanların yanında altın rengi olanlar da oldukça popüler ve oldukça şık bir hava yaratıyor.

Payetli pantolonların en güzel yanı ise altına giyeceğiniz ayakkabı ve üzerine giyeceğiniz üstünüz ile daha spor bir havaya sokarak şık spor tarzı yaratabilirsiniz. Altına giyeceğiniz spor ayakkabı ile tam bir şık spor tarzı oluşturabilirsiniz. Şunu da söylemek isteriz bu sezon şık spor tarzı oldukça moda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.