Abiye Çanta Modelleri

En güzel abiye çanta modelleri

Çanta kadının en önemli aksesuarlarından biridir. Bayan çantaları modası en sık değişen ürünlerdendir. Abiye çanta modelleri de diğer model çantalar gibi sıklıkla modası değişen ve kumaşına kadar her ayrıntısı modaya göre belirlenen bir aksesuardır. Çantasız bir kıyafet asla tamamlanmış sayılmaz. Her zaman kıyafetinizde çantanıza ayrı bir önem verin benim moda bağımlılarım. Ancak çanta seçimi de öyle pek kolay değildir. Önce trend bir model olmalı sonra da kıyafetinizle iyi bir kombin halinde olmalı. Aslında size küçük bir moda ipucu vereyim. Çantalar kadınların hayatında çok önemlidir. Fakat bir kadını her zaman rüküş gösterebilen de yanlış seçilmiş bir çantadır. Lütfen rüküş olmamaya özen gösterelim.

Abiye Çanta Modelleri

Dantel abiye çanta modelleri

Abiye çantalar diğer çantalardan farklı olarak daha gösterişli ve daha küçük olurlar. Bu sezonun abiye çanta modellerinde dantel abiye çanta modelleri, taşlı abiye çantalar, saten kaplamalı çantalar ve fiyonk süslemeli abiye çantalar son derece popüler.

Abiye çantalar

Abiye çantalar renklerinde ise bu sezon rengarenk olacak. Pembeler, maviler, kırmızılar ve morlar bu sezonun abiye çanta moda renkleri. Elbette bunun yanında favori renk olan siyah da her zaman olduğu gibi bu sezon da son derece trend. Bunun yanında bu sezon abiye çantalarda diğer bir değişiklik ise tüylerle kaplı çantalar ve incilerle süslenmiş çantalar da son derece trend olacak.

Önemli bir ayrıntı da abiye çantanız giyeceğiniz kıyafetinizle tamamen uyumlu olmalıdır. Hatta bir çok kadın önce çantasını belirleyip çantasına göre kıyafetini belirlemektedir.

abiye çanta kombinleri

Abiye çanta modelleri ve fiyatları

Aslında yanlış bir inanış vardır abiye çanta maliyeti yüksektir diye. Bu durum çantayı nereden aldığınıza bağlı olarak değişir. Ünlü İtalyan ya da Fransız markalarını tercih etmezseniz no name bir çanta ya da daha ekonomik bir markanın çantasını tercih ederek gayet ekonomik bir durumda halledebilirsiniz bu işi. Genelde ele alınan zarf şeklindeki çantalar bir çok markada son derece uygun fiyatlara satılırlar. Bu tarz çantaları tercih edebilirsiniz. Hem fiyatı ekonomik olur sizin için hem de bu tarz çantalar gerçekten çok şık bir hava yaratır.

abiye çanta modeli

Abiye çanta modelleri 2016

Elbette burada diğer bir en önemli ayrıntı ise tercih edeceğiniz çantanın sezonun trend modellerinden biri olması. Eski model ya da artık demode olmuş bir model sakın tercih etmeyin. Bu sizi modadan bihaber ve eski gösterir. Aman diyeyim bu tarz ayrıntılara dikkat edelim. Burada en trend ve en şık abiye çanta modelleri yer almaktadır. İncelemek için galerimizi gezebilirsiniz.

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.