2014 – 2015 Sonbahar Kış Tayt Modelleri

2014 – 2015 Sonbahar Kış Tayt Modelleri

Tayt modelleri sonbahar ve kış aylarının kurtarıcısıdır adeta. Bu sezon da desenli taytlar, siyah düz taytlar ve çiçekli taytlar oldukça trend. Özellikle kış aylarında uzun çizme ve üzerine uzun bir tunik ile kombinlenen taytlar gerçekten hem çok rahat hem de çok popüler.

2015 sezonunun en trend tayt modelleri ise deri taytlar, süet taytlar, hayvan baskılı taytalar, çiçekli tayt modelleri, geometrik desenli tayt modelleri oluyor. Eğer süsü seviyorsanız kenarında köşesinde hafif pırıltıları olan taytları da tercih edebilirsiniz.

Sonbahar – Kış modasında taytlar oldukça popüer olacağa benziyor. Ancak eğer tayt konusunda ısrarcıysanız tayt giyerken bazı moda hatalarını sakın yapmayın. Öncelikle tayt her vücut tipi için uygun değildir. Hatta modacılar rica ediyoruz taytlara bunu yapmayın diyerek kendine yakışmadığı halde tayt giymekte ısrarcı olan kadınları eleştiri yağmuruna tutmuşlardır. Haddinden fazla kalın basen ve bacak yapısı olan kadınlar kesinlikle tayt giymememlidirler.

Diğer önemli kural ise büyük bir özgüven sergileyerek o taytların üzerine kısa bluz ya da tişört giyerek insanların göz zevkine ciddi anlamda zarar veren kadınlar dünyanın belkide en rüküş kadınları olarak gösterilir pek çok modacı tarafından. Çünkü ne kadar vücudunuza güveniyor olsanız da giydiğiniz tayt eğer tamamen darsa üzerinize hafif uzunlukta tam kalçada biten bir tunik giymelisiniz. Bu herkes için daha iyi olacaktır. Bu kural bazı desenli taytlar ya da deri taytlar için geçerli değildir. Ayrıca genelde taytlarınızın altına uzun çizme tercih edin. Daha şık ve daha güzel bir görüntü sağlamak için. Katoloğumuzda yer alan birbirinden güzel tayt modellerini inceleyebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir