Uzun Kollu Elbise Modelleri

Uzun Kollu Günlük Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları elbise her sezon her kadının giymekten en çok keyif aldığı kıyafetlerdendir. Ancak soğuk günlerde giymek için uzun kollu elbise modelleri gibisi yoktur. Şık ve trend oluşu nedeni ile uzun kollu günlük elbiseler soğuk mevsimlerin vazgeçilmez parçalarından biridir.

uzun kollu elbise modelleri

Uzun kollu elbise kombinleri

Kolların tamamen kapalı olduğu uzun kollu günlük elbise modelleri bazen klasik bir görüntü için de son derece idealdir. Altına giyilen şık bir topuklu ayakkabı ile son derece seksi ve resmi bir görüntü elde ederek parti ya da özel bir davete rahatlıkla giyebilirsiniz. Ya da günlük kullanım için değerlendirecekseniz spor aksesuarlar ve şık botlarla günlük ve son derece seksi bir tarz yaratabilirsiniz. Bu güzel elbiselerle beraber kısa botlar oldukça güzel uyum yakalar. Elbiselerle beraber kombinlemek için en güzel ve trend bot modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

2016-Kısa-Bot-Modelleri

Uzun kollu şifon elbise modelleri

Siyah düz uzun kollu elbiseler bu sezon oldukça trend. Özellikle deri ceketlerle ve kısa botlarla kombinlendiğinde harika bir tarz için son derece ideal elbiseler. Bunun yanında deri uzun kollu elbiseler de popüler olan bir diğer elbise modelleri arasında geliyor. Deri bir kaç sezondur oldukça trend. Bunu elbetteki deri elbiseler de takip ediyor. Bunun yanında şifon elbiseleri seviyorsanız bu sezon uzun kollu şifon elbise modellerinin oldukça trend olduğunu söylemek isterim. Uzun kollu elbise modelleri bir kaç sezondur moda dünyasında çok popüler olan ve çok tercih edilen elbise modelleri arasında yer alıyordu. Bu sezonda da uzun kollu elbiselerin çok fazla popüler olacağını şimdiden söylemek isteriz. Kışın adeta şık olmanız için kurtarıcısı olan bu elbiseler adeta tüm dünyada en çok tercih edilen kıyafetlerin başını çekmekte. Birbirinden trend uzun kollu elbise modellerini incelemek için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.