Siyah ve Beyaz Kıyafet Kombinleri

Siyah ve Beyaz Kıyafet Kombinleri

Siyah beyaz kıyafet modelleri en çok tercih edilen ve trend kalmayı en çok başaran iki uyumlu renktir. Tam anlamı ile sofistike bir tarz yaratmanızı sağlayan siyah ve beyaz hiç bir çaba harcamadan son derece şık görünmenizi de sağlar. Siyah beyaz elbise modellerinden tutun da siyah beyaz etek kombinlerinden hepsi de tercih edilen ve trend olan modellerdir.

Siyah üst ve beyaz alt kıyafet kombinleri

Beyaz bir pantolonu hemen çok daha şık bir hale getirmek ve klasik olan görüntüsünü biraz yumuşatmak için üzerine şık siyah bir gömlek giyerek harika bir kombin yaratabilirsiniz. Tam tersini de yaparak bu kombin oluşturulabilir.

Siyah beyaz çizgili bluz kombinleri

Çizgiler malum bu sezon oldukça moda. Trend bir görüntü için siyah beyaz çizgili bir üst ve altına siyah bir etek tercih ederek son derece popüler bir kombin yaratabilirsiniz.

Kıyafetlerde siyahı kullanmak

Tepeden tırnağa simsiyah giyinmek son günlerin en popüler tarzlarından biri. Şimdi ise bu tarzı bir miktar renklendirmek istiyorsanız eteğinizin bir kısmında beyaz detaylar olabilir. Oldukça şık ve tarz sahibi bir kombin olur. Aynı kombini tepeden tırnağa beyaz giyerek de yapabilirsiniz. Bembeyaz bir elbisenin altına giyilen siyah ayakkabı gibi.

Siyahın üzerine beyaz çiçeklerin olduğu kıyafetler

Siyahın üzerinde beyaz desenler çok yakışır. Farklı ve hoş bir hava katar. Eğer bu ikiliyi bu şekilde kullanmak istiyorsanız bu doğru bir kombin olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.