Renkli Pantolon Modelleri

En moda renkli pantolonlar

Bu sezonun pantolon modasında skinny pantolonlar ve ispanyol paça pantolonlar çok moda. Bu tarz pantolonların eğer birde renkli olanlarını tercih ederseniz tam anlamıyla trend bir kıyafet yakalamış olursunuz. Çünkü bu sezon pantolonlar rengarenk.

Maviler, yeşiller, sarılar, kırmızılar, yeşiller kısaca bu sezon tüm renkler çok trend. Böyle güzel ve canlı renklerde pantolon ise son derece trend. Muhteşem ve çok trend bir kombin yapmak için bu renkli pantolonlardan skinny kesim olanlarından bir adet tercih ederek altına şık bir platform sandalet ya da dolgu topuk ayakkabı giyebilirsiniz. Topuk sevmeyenler için bu pantolonlar altına şık babetler de aynı şekilde hem çok şık hem de çık trend olacaktır.

Renkli pantolonlarda kombin yaparken dikkat edilmesi gereken ise, üzerinize giyeceğiniz gömlek ya da bluzünüzün pantolonunuzun renginin zıt tonlarında olması gerektiğidir. Yani açık renk bir pantolon giydiyseniz üzerine daha koyu tonlarda bir üst tercih etmenizde fayda vardır. Koyu renk pantolon tercih ettiyseniz de üzerinize daha açık bir tonda üst seçmelisiniz.

Bu arada bu tarz renkli pantolonların üzerine kesinlikle blazer ceket giymenizi tavsiye ederiz. Ya da şık minik deri ceketler de bu tarz renkli pantolonlarla çok şık görünecektir. Renkli pantolonlar çok güzel aksesuar kaldırır. Bolca aksesuar kullanın. Unutmayın tarz çok önemlidir. Şık ve farklı bir tarz oluşturmaya çalışın.

Renkli pantolonlarınızla beraber bu senenin modası olan metal aksesuarları da değerlendirmeyi atlamayın.

Burada en şık ve en trend renkli pantolon modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

kavuniçi pantolonlar

kırmızı pantolon

mavi pantolon modeli

mavi pantolon

neon renklerde pantolon modelleri rengarenk pantolon modelleri

rengarenk pantolonlar renkli kısa pantolon modelleri

renkli pantolon modelleri

renkli pantolonlar

skinny tarzda renkli pantolonlar

1 Cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.