Platform Ayakkabı Modelleri

En moda platform ayakkabı modelleri

Platform topuk ayakkabı topuk kısmı oldukça yüksek olan ayakkabılara denir. Platform topuk ayakkabılar kadınları olduklarından daha uzun ve daha ince gösterir. Ancak platform topuk ayakkabı ile yürümek son derece zor olabildiği için bu tip ayakkabılarla yürümeyi iyi başarabilmek de önemli bir ayrıntı.

Platform topuk ayakkabı kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar kısa bacaklı kadınlar platform topuk ayakkabı tercih edeceklerse çok kısa etek giymemelerinde fayda vardır. Çünkü platform topuk dikkati bacaklara ve bacakların boyuna çekeceği için, bacakları kısa olan kadınların platform topuklu ayakkabı giyecekleri zaman etek boylarını biraz uzun tutmalarında fayda vardır.

Platform topuk ayakkabı her sezon olduğu gibi bu sezon ve önümüzdeki sezon da son derece moda olacak. En trend platform topuk ayakkabı modelleri arasında bilekten bağlamalı platform topuk ayakkabılar, abiye platform topuk ayakkabılar, altı hasır platform topuk ayakkabılar son derece trend. Bunun yanında gizli platform topuk ayakkabılar da sezonun en trend modellerinden. Gizli platform ayakkabılar sayesinde ayakkabı fazlasıyla topuklu olduğu halde hiç bir kaba görüntü yaratmıyor ve son derece de şık görünüyor.

Burada en trend en şık platform topuk ayakkabı modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

abiye platform ayakkabı modelleri

altı hasır platform ayakkabı modeli

bilekten bağlamalı platform ayakkabı

gizli platform ayakkabı modelleri

önü kapalı bilekten bağlamalı platform ayakkabı

parlak platform topuk ayakkabı

platform topuk ayakkabı

pudra rengi platform ayakkabı modelleri

siyah platform ayakkabı modelleri

yazlık platform topuk ayakkabı

yazlık platform topuk sandalet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.