Bikini Mayo Modelleri

En moda bikini mayo modelleri

Modası en sık değişen kıyafetlerden biri de mayo bikini modelleridir. Her sezon sıklıkla rengi deseni ve tasarımı değişir. Bu sezon ise bikini mayo modasında renkler içinde en trend olanı beyaz bikiniler ve beyaz mayolar olacak. Beyazın yanında diğer ağırlıklı renkler ise mavi ve mavinin tonları, yeşil, sarı ve siyah.

Beyaz bikinileri ve beyaz mayoları bu sezon plajlarda sıklıkla göreceğiz. Sadeliğin ve saflığın sembolü olan beyaz bikini ve mayolar önemli bikini markaları tarafından bolca kullanılmaya başladı bile. Beyaz bikini ve mayolarınızla beraber sezonun modası olan metal aksesuarları kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz. Beyaz bikini ile metal aksesuarların uyumu muhteşem olacaktır.

Beyaz bikinilerin yanında mavi bikini ve mavi mayolar da son derece trend olacak. Mavi genelde her ten rengi ile uyumlu bir renk olduğu için kullanımı da son derece rahat olacaktır. Mavi bikinileriniz ile gene sezonun modası olan turkuaz renkte takılarınızı beraber kullanabilirsiniz.

Asaletin sembolü olan siyah ise bikini modasında da bu sezon kendini gösterecek. Siyah bikiniler ve siyah mayolar son derece popüler olacak. Kullanımı en rahat ve en kolay renklerden olan siyah renkte bikiniler sahillerde fazlasıyla popüler olacak.

Siyah ve beyazın uyumu plaj modasında da bu sene esecek. Siyah beyaz bikiniler bu sezon fazlaca trend olacak.

Moda renklerin yanında moda bikini ve mayo şekilleri vardır. Bunlar arasında bu sezon trend olacak bikini modelleri ise bir kaç sezondur trend olan straplez bikiniler bu sezon da fazlasıyla trend. Straplez bikininin yanında sahillerin olmazsa olmazlarından olan üçgen bikiniler de elbetteki bu sezon da fazlasıyla trend.

Alt üst ayrı renk bikini ise bu sezon çok moda. Rengarenk bikinilerden alt üst ayrı olacak şekilde muhteşem kombinler yaratabilirsiniz.

Püsküllü bikiniler bir kaç sezon önce çok popülerdi. Ancak bu sezon püsküllü bikiniler geri döndü ve fazlasıyla moda oldu. Bu yaz püsküllü bikiniler de son derece trend.

Burada en şık ve en trend bikini mayo modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.