Yüksek Tabanlı Sandalet Modelleri

Yaz günlerinin en sevilen ayakkabı çeşitlerinin başını elbette sandaletler çeker. Yüksek tabanlı sandalet modelleri ise son günlerde tüm dünyada çok popüler oldu. İşte o özel sandalet modellerinden harika örnekleri burada görebilirsiniz. Avrupa seyahatine çıkanlar bilirler yurt dışında özellikle bu tarz sandaletler çok popüler.

Yüksek Tabanlı Sandalet Modelleri

Dümdüz gelen ve kalın taban şeklinde tasarlanan bu sandaletler spor bir hava yarattıkları içinde her ortama rahatlıkla giyilebilirler. Peki bu sandaletlerin kombinlenmesi nasıl olur. Emin olun bu popüler sandaletleri her tarz kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Ancak özellikle elbiselerle, eteklerle ve şortlarla harika bir kombin yapabilirsiniz. Kalın tabanlı sandalet modelleri kullanımı son derece rahat olduğu için ve şık, hoş bir hava yarattığı için en çok tercih edilen modeller arasında olmaya devam edecek gibi görünüyor.

kalın tabanlı sandalet modeli

Peki bu sandalet modelleri içinde hangi renkler çok popüler? Aslında yazlık sandalet modelleri içinde bu yaz özellikle altın rengi oldukça trend. Gold diye tanımlanan bir trend olduğunu biliyorsunuzdur zaten moda dünyasında. İşte bu trendin en önemli başrollerinden biri hiç şüphesiz altın rengi sandalet modelleri oluyor. Hem gündüz hem de gece harika kombinler yapmanızı sağlıyor.

yazlık sandalet modelleri

Altın renginden sonra gelen gümüş rengi ise gene sokak modasında sandaletlerde çok popüler. Işıltılı ve kesinlikle iddialı bir renk olan gümüş rengi özellikle yaz akşamlarına oldukça yakışıyor. Ancak bu demek değil sadece akşam giyilen bir renktir gümüş. Tam tersine hem gündüz hem de akşam rahatlıkla son derece şık kombinler yapabileceğiniz bir renk olduğunu söyeleyebiliriz. Bir çok önemli ayakkabı markasının tasarımları içinde altın ve gümüş rengi sandaletleri görmeniz mümkün.

Ancak asla siyahtan vazgeçmem diyenler de unutulmamış elbette. Siyah sandalet modelleri her zaman olduğu gibi bu yazın da olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Siyah deri görünümlü ya da gladyatör tarzı kalın tabanlı sandalet modelleri özellikle en çok tercih edilen ve en popüler modeller arasında yer alıyor.

Bunun yanında füme rengi olan koyuya yakın hafif parlak olan renkler de çok popüler. Model olarak ise püsküllülerden tutun da, düz modellere kadar, deri modellere kadar ve gladyatörlere kadar daha bir çok sayamadığım model dahilinde çeşit çok fazla. Bu da aslında bizlere alternatiflerin ne denli fazla olduğunu göstererek daha fazla seçme şansı yaratıyor.

yüksek ve kalın tabanlı sandaletler

Tabanı hasır olanlar özellikle çok popüler. Hasır yaz ayının ruhuna çok yakışan bir model ve bu durum ayakkabı modasına da sıçramış durumda. Taban kalınlığı ise her sandalette değişiyor. Bazı modeller fazla kalın tabanlı değilken, bazı modeller oldukça kalın tabanlı tasarlanıyor. Bunun yanında beyaz kalın tabanlı sandaletler çok fazla var mağazalarda. Bu tarz sandaletler de bu yazın trendleri arasında geliyor. Dediğimiz gibi önemli olan sizin içlerinden kendi tarzınıza ve kendi kombin bütünlüğünüze uyan modeli belirlemeniz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.