Voyage Torba

Bodrum otelleriTorba Otelleri

Bodrum otelleri arasında ünlü ve son derece popüler olan oteller arasında voyage torba ön sıraları çekmektedir. Voyage torba otel müşterilerine kendilerini adeta özel hissettirir. Torbada konaklama arayanlar için voyage torba bodrum değerlendirilmesi gereken bir oteldir.

Otel bodrumun meşhur bitkisi begonvillerle çevrilidir. Otel içinde bolca palmiyeler, zeytin ağaçları ve okaliptuslar göreceksiniz. Bu güzel bitkiler otelin doğal güzelliğini muhteşem boyutlara taşımaktadır. Otelin en büyük özelliklerinden biri de normalde engebeli bir arazisi olan bodrum da oteller de engebeli arazi üzerinde konumlanmak zorunda kalmaktadırlar. Bu nedenle bir çok otelde merdivenler ya da hafif yokuşlar görürsünüz. Ancak voyage torba bu durum karşısında şanslı otellerdendir. Çünkü düz bir konumdadır ve bu durum otel içerisinde engebeli bir araziyi önlemiştir.

Otel herşey dahil sistem çalışmaktadır. Otel milas hava alanına 30 km, bodrum merkeze ise 6 km mesafededir. Otelin kendine ait muhteşem bir plajı ve iskelesi vardır. Tatilciler genelde bu iskele üzerindeki şezlonglarda güneşlenmeyi ve denize girmeyi tercih ederler.

Otel içinde büyük bir de havuz vardır. Animasyonlar gün içerisinde ve gece eğlenceli şekillerde ve son derece renkli olarak sergilenir. Çocuklar için de özel mekanlar ve animasyonlar da söz konusudur.

Bodrum voyage torba resimleri

bodrum voyage torba

voyage otel

voyage torba çocuk havuzu

voyage torba otel odaları

voyage torba plaj

voyage torba restaurant

voyage torba yüzme havuzu

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.