Topuklu Plaj Terliği Modelleri

2013  plaj terlikleri

Deniz, havuz ve plaj denilince akla gelenler mayolar, bikiniler, plaj çantaları ve plaj terlikleridir. Plaj terlikleri plaj kıyafetinin tamamlayıcısı olurlar. Plaj terlikleri genelde iki çeşit tasarlanır. Topuklu plaj terlikleri ve düz taban plaj terlikleri şeklindedir.

Topuklu plaj terlikleri genelde bir çok kadın tarafından sıklıkla tercih edilir. Çünkü topuklu plaj terliği kadını daha zarif ve uzun gösterir. Ama plajda olduğumuzu unutmamak ve topuk boyunu abartmamak daha doğru olacaktır. Aksi halde yürümekte zorluk çekilebilir. Topuklu plaj terlikleri içinde ince topuk plaj terliklerine oranla dolgu topuk plaj terlikleri açık ara çok daha fazla tercih edilmektedir. Hem daha uyumlu hem daha şık hem de kullanımı daha kolaydır.

Düz taban plaj terlikleri ise kullanım açısından en rahat terliklerdir. Model olarak da son derece farklı çeşit, desen ve renklere sahiptirler. 2013 yılı plaj terliği modasında en trend plaj terlikleri transparan plaj terlikleri, boncuklu plaj terlikleri, deri plaj terlikleridir. Bu terliklerin parmak arası olması gerektiğini belirtmeye gerek yoktur büyük ihtimalle. Çünkü zaten çok uzun zamandır parmak arası terliklerin trend olduğunu herkes bilir.

Burada en şık ve en güzel plaj terliği modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

2013 plaj terliği modelleri

boncuklu plaj terliği

dolgu topuk plaj terliği modelleri

düz taban plaj terlikleri

en güzel plaj terlikleri

en şık plaj terlikleri

plaj terlikleri

siyah topuklu plaj terliği

şeffaf plaj terliği

topuklu plaj terlikleri

transparan plaj terliği

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.