Pantolon Modelleri

En moda pantolon modelleri

Bir çok kadının severek giydiği pantolonlarda bu sezon trend dar kesim ve renkli pantolonlardan yana. Dar kesim pantolonlar yani skinny pantolonlar, yırtık pantolonlar, ispanyol paça pantolonlar son derece moda.

Geçen sezon da çok trend olan renkli pantolonlar ve renkli kot pantolonlar da bu sezon olmadığı kadar trend olacak. Renkli pantolon modelleri içinde en popüler renkler ise mavi, yeşil, borda, krem ve kırmızı.

İspanyol paça pantolonlar ise kadınların tercih ettiği pantolon modelleri arasındadır. İspanyol paça pantolon sevenler için iyi haber çünkü ispanyol paça pantolonlar önümüzdeki sezon çok moda olacak.

Kısa paçalı pantolonlar ise çok fazla popüler olacak. Yani ayak bileğinin üzerinde kalan pantolonlar bu sezon ve önümüzdeki sezon oldukça popüler olacak.

Desenli pantolonlar da geçen sezona damgasını vuran modeller arasındaydı. Bu sezon ise desenli pantolonlar daha da çeşitlenerek geri dönüyor. Desenli ve rengarenk pantolonları sık göreceğiz.

Yırtık kotlar ise genelde her sezon moda olmayı başaran bir modeldir. Ancak yırtık kotların altın çağı asıl şimdi başlıyor. Çünkü yırtık kotlar bu sezon çok trend olacak.

Farklı tasarımları ile göz dolduran pantolonlarınızın altına sezonun modası platform ayakkabılarınızı ya da dolgu topuk ayakkabılarınızı giyerek çok şık kombinler yaratabilirsiniz.

Burada en trend ve en şık pantolon modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.