Michael Kors 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Michael Kors 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Sevgili moda bağımlıları bu yaz her yer Michael kors ebise modelleri ile dolup taşacak. Çünkü her zaman olduğu gibi michael kors bu yaz da son derece iddialı.

Tüm dünya kadınları tarafından en çok beğenilen modacılardan olan Michael kors 2015 yaz koleksiyonunu tanıttı. Michale kors yaz koleksiyonu modacılardan ve kors hayranlarından tam puan aldı.

Micahel kors koleksiyonunda öne çıkan çiçekler oldu. Yani bu yaz markanın mağaza vitrinlerinde Michael kors çiçekli elbiseleri bolca göreceğiz. Koleksiyon genel olarak bize Amerikan esintileri yaratıyor. Zaten bir Amerikan markası olmasından olsa gerek her parçası modern New york lu kızları temsil ediyor. Neşeli, çılgın ve özgüvenli.

Koleksiyon genelde renkli olmasına rağmen siyahın asaleti de unutulmamış. Tüllerle süslenmiş siyah elbiseler bolca kullanılmış ve çok da güzel olmuş. Bunun yanında bahar ayına çok yakışacak birbirinden renkli ve güzel, sıcacık çiçekli elbiseler ise koleksiyonun en beğenilen parçalarından oldu.

Yazın vazgeçilmezlerinden olan uçuş uçuş etekler, skinniy pantolonlar, denizci tarzı hırkalar ve ceketler bolca kullanılmış. Çanta olarak ise genelde uzun askılı çantalar kullanılmış. 2015 michael kors ilkbahar yaz koleksiyonu için galerimizi tıklayabilirsiniz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.