Mango Kış Koleksiyonu

Mango Kış Koleksiyonu

Sevgili moda bağımlıları mango kış koleksiyonu bu sezon oldukça güzel. Marka bu yeni koleksiyonunu mango premium kış koleksiyonu adı altında tanıttı. Koleksiyonun tanıtımında siyahi güzel model  Liya Kebede tercih edildi. Güzel manken markanın ürünlerini son derece güzel bir şekilde temsil etti.

Tüm dünyada yoğun ilgi ve beğeni toplayan mango yeni koleksiyonu oldukça şık ve güzel parçalardan oluşuyor. Günlük kullanım için de son derece uygun kıyafetler tasarlayan ünlü marka özel geceler için de birbirinden şık kıyafetler tasarlamış. Hepsi de son derece trend ve şık.

Mango uzun palto modelleri hatta markanın öne çıkan kışlık koleksiyonlarından biri. Yeşillerin, siyahların, toprak tonlarının ve daha pek çok rengin cesurca kullanıldığı koleksiyon aslında her zevke ve tarza hitap ediyor.

Kolları şeffaf şık elbiseler, ya da kolsuz güzel elbiseler ise tam bir şıklık abidesi olarak karşımıza çıkıyor. Hem günlük hayatta hem de özel bir gecede gideceğiniz yere göre değişik kombinlerle kullanabileceğiniz bu özel kıyafetleri galerimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.