Kısa Abiye Elbise Modelleri 2016

Özel gecelerde, davetlerde ve düğünlerde daha genç, daha enerjik ve oldukça şık bir görüntü elde etmek isteyenler kısa abiye elbise modelleri 2016 kataloğuna bakmalılar. Çünkü bu sezon kısa abiyeler gerçekten oldukça şık ve oldukça tarz. Eğer kış için bir abiye elbise arıyorsanız kollu olan ve kolları özellikle dantel gelen kısa abiye elbise modelleri son derece modern ve şık şekillerde tasarlanmış. Zaten sezonun trend abiye elbise modelleri arasında özellikle bir kaç sezondur çok popüler olan dantel abiye elbise modelleri ve dantel süslemeli abiye elbiseler oldukça trend. Bunu değerlendirmenizi öneririm.

2016 Kısa Abiye Elbise Modelleri

Dantel genelde oldukça klasik bir hava yaratabilir ve bazı kadınlar bu durumdan rahatsız olur. İşte böyle bir durum yaşamak istemeyenlerdenseniz aslında  kısa abiye elbise modelleri burada devreye giriyor. Çünkü uzun abiye elbise modellerinde olduğu gibi fazla ağır ve fazla klasik bir hava yaratmıyor dantel, kısa elbiselerde. Tam tersine oldukça modern ama oldukça da şık ve tarz bir hava yaratıyor. Çünkü kısa abiyeler uzunlara oranla her zaman daha modern bir görüntü yaratıyor.

Peki kısa abiye elbise modelleri kimlere önerilir? Öncelikle fazla klasik olmak istemiyor ama çok şık görünmek istiyorsanız kesinlikle tercihiniz kısa abiyelerden yana olmalıdır. Bacakları fazla kalın ve yamuk olmayanlara, yaşça küçük olan ergen kızlara ve genç bir hava yaratmak isteyenlere. Aslında bunun kalıbı yoktur. Yakıştığını düşünen herkes giymeli bence. Ama dikkat edilmesi gereken kısa abiye elbise modelleri 2016 arasında seçim yapılması.

kısa abiye elbise modelleri

Çünkü trend olmayan bir abiye elbise modeli sizi kötü ve eski gösterir. Bunu kimse istemez sanırım. Bu sezon abiye modasında yaz kış canlı renkler çok moda. Kış için özellikle bordo önerilirken, yaz için pasteller, altın renkleri ve gümüşler öneriliyor. Bunun yanında maviler, kırmızılar, beyazlar da son derece trend. Elbette siyah olmadan olmaz. Siyah her zaman popüler olmayı başarabilen tek renk. Eğer daha genç bir abiye tercih ediyorsanız seçiminiz kısa abiyelerden yana olmalıdır. Elbette yakıştığını düşünüyorsanız.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.