Kırmızı Abiye Elbise Modelleri 2016

Bir kaç sezondur oldukça trend olan kırmızı abiye elbise modelleri 2016 bu sezonda da tam gaz trend olmaya devam ediyor hem de en güzel halleri ile. Modeller arasında uzun ve kırmızı abiye elbiselerden tutun da kısa abiye elbiselere kadar her model mevcut. Bu da bize modacıların bu sezon kırmızıyı kullanmak isteyenlere bolca seçenek sunduklarını gösteriyor.

Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları dünyaca ünlü marka ve modacıların özel abiye koleksiyonlarını incelediğimde kırmızının çok fazla kullanıldığını gördüm. Özellikle kırmızı abiye elbise modelleri her markada en az bir tane kullanılmış. Modeller ise elbette kırmızının yarattığı ciddi bir feminenliğe sahip doğal olarak. Danteller, satenler, uçuş uçuş akan kumaşlar bolca kullanılmış. Ancak ben şahsen kırmızı abiye elbiselerde sateni hiç sevmem. Ya uçuş uçuş olmalı, ya da düz olmalı. Dantel ve kadife de kırmızıya çok yakışır.

Sezonun öne çıkam modelleri arasında kırmızı yırtmaçlı abiye elbise modelleri ilk sıraları çekiyor. Özel bir gecede kırmızı ve yırtmaç detaylı bir elbise muhteşem bir seçim olabilir. Genelde son günlerde kırmızı siyah ile beraber çok sık kullanılmaya başladı. Bu iki baskın rengin beraber kullanılması bir kesim modacı tarafından çok beğenilse de bir kesim modacı tarafından hiç sevilmiyor bilginize. Diğer abiye modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

dantelli-abiye-elbise-modelleri

Ancak eğer abiye tarzında değil daha çok klasik bir elbise arıyorsanız da kırmızı dar kesim şık bir elbise son derece şık görünmenizi sağlayacaktır. Elinize alacağınız küçük bir çanta ve sade bir ayakkabı ile tamamlayacağınız kombininiz sizi kurtaracaktır. Kırmızı abiye elbisede ise kombin yaparken dikkat etmeniz gereken kırmızının kurallarıdır. Çünkü dikkat çeken ve yıldız grup adı altında yer alan bir renge ait elbise tercih ediyorsunuz. Bu nedenle çanta ve ayakkabınız elbisenizle yarış halinde olmazsa daha iyi olur. Bunu da ayakkabı ve çanta seçiminizi sade tutarak yapabilirsiniz. En güzel kırmızı abiye elbise modellerini incelemek için galerimizi tıklayabilirsiniz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.