Hayvan Figürlü Aksesuar ModasıHayvan figürleri geçen sezondan beri son derece trend ve trend olmaya da devam edecek. Çünkü bu sezonda hayvan figürlü aksesuarlar oldukça popüler. Hangi hayvan figürünü daha çok seviyorsanız onun  kolyesini, küpesini ya da bileziğini takmanızı öneririz.

En trend hayvan figürleri ise, kaplan figürlü kolyeler, baykuş figürlü kolyeler ya da bilezikler, kuş figürlü takılar, yılan figürlü aksesuarlar, ejderha figürlü takılar, kedi figürlü takılar, köpek figürlü takılar ve daha pek çoğu.

Özellikle kaplan, yılan gibi, baykuş gibi vahşi hayvanların olduğu aksesuarlar çok daha trend. Sadece kolyeler ve bilezikler değil elbette. Yüzüklerde de hayvan figürü bu sezon inanılmaz trend. Bir ejderhalı yüzük, ya da yılan figürlü bir yüzük. Ama siz daha sakin ve asi olmayan hayvan figürlerinden yanaysanız güzel bir baykuş ya da kedi figürülü yüzükleri tercih edebilirsiniz.

Sadelikten hoşlanmayanlar için taşlı hayvan figürlü aksesuarlar da son derece şık ve estetik görünmektedir. Bu sezon sanırız tüm kadınların üzerinde birbirinden çeşitli ve güzel hayvan figürleri görmek mümkün olacak.

bal arısı figürlü yüzük

baykuş figürlü kolye

baykuş figürlü yüzük

Deniz atı figürlü yüzük

ejderha figürlü yüzük

geyik figürlü kolye

hayvan figürlü takılar

kedi  figürlü kolye

zebra figürlü kolye

kuş figürlü kolye