Etek Modelleri

En moda etekler

Geçen sezon çok trend olan etek modellerinde ilave olarak bu sezon uzun etekler son derece trend olacak. Şeffaflık modası tüm dünyayı sardı. Kıyafetlerin çoğu artık hafif transparan. Transparan kıyafet giymek cesaret isteyeceği için tasarımcılar kıyafet üzerindeki transparan bölümün üzerine parça koyarak vücudun görünmesini engellemeye çalışmışlar. Bu tarz kıyafetlerin içinde en dikkat çekici uzun etekler oluyor. Bu uzun eteklerin alt kısımları transparan, fakat içinde ayrı bir parça daha olduğu için giyildiğinde vücudun herhangi bir bölümü görünmüyor.

Bunun yanında kısa etekler her sezon olduğu gibi bu sezon da son derece trend. Renkler bu sezon ve önümüzdeki sezon çok trend. Rengarenk kısa etekler çok popüler olacak. Kot etekler de eskimeyen modası ile popülerliğini korumaya devam edecek. Mini kot etek altına şık bir sandalet muhteşem bir kombin. Kış ayları için de kısa etekler altına giyilen yarım botlar çok trend olacak. Deri etekler ise artık dört mevsim kullanılabildiği için her mevsim kullanılabilecek şekildeki deri etekler çok moda olacak.

Kalem etekler ise hiç olmadığı kadar trend olacak. Hatta bu sezonun ve hatta önümüzdeki sezonun da en trend etek modelleri kalem etekler olacak.

Bu sezon farklı olarak abiye etekler de son derece trend olacak. Şık bir akşam yemeği için giyilen güzel abiye tarzında etek ve altına hoş bir kısa bot ile son derece trend bir kombin yakalayabilirsiniz.

Burada en trend ve en şık etek modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

abiye etek modelleri

abiye etekler

asimetrik kesim kısa etek

farklı mini etek

fırfırlı etek modelleri

kırmızı-kısa-etek.jpg

kısa etek modelleri

siyah mini etek modeli

uzun etek modelleri

yüksek bel kısa etek

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.