En Moda Aksesuar Modelleri

En trend aksesuarlar

Ayakkabı, çanta, elbise ve diğer tüm kıyafetlerde olduğu gibi takılarında modası vardır ve bu son derece önemlidir. Kıyafetleriniz moda ile yarışırken kulağınıza taktığınız bir küpe ya da bileğinize taktığınız bir bilekliğin modası geçmişse tüm emek boşa gidebilir ve modanın gerisinde bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Bu nedenle öncelikle size yakışan ve tarzınız olan modaya uygun takıları tercih etmenizde fayda vardır. Bu sezon bohem tarzı çok trend olduğu için ve bohem tarzında da bolca takı kullanıldığı için etrafta bolca takı göreceksiniz. Hatta hipi tarzında takılan yaprak desenli bilezikler, küpeler, saç bandları son derece popüler olacak. Bunun yanında büyük bilezikler de kollarda bolca kullanılacak.

Bu sezon ve önümüzdeki sezon takı modasında büyük takılar trend olacak. Büyük küpeler, büyük ve taşlı kolyeler, halhallar son derece trend olacak. Bunun yanında geçen sezon çok trend olan hayvan motifli takılar da gene  trend olmaya devam edecek. Geyikli, baykuşlu, filli ve diğer hayvan motifli takıları sıklıkla göreceksiniz. Hayvan motifli takıların yanında çiçek motifli takılar da çok trend olacak.

Takılarda en trend renk ise toprak tonları, turkuaz ve zümrüt yeşili olacak. Bunun yanında metalin baskınlığını ve ağırlığını da hissedeceksiniz. Modasız kalmayın.

Burada en trend ve en şık takı modelleri yer almaktadır.

2014 bileklik modelleri

2014 takı modelleri

altın sarısı bileklik

baykuş motifli yüzük modelleri

çok şık aksesuar modelleri

en-farklı-kolye-modelleri.jpg

en şık gerdanlık modelleri

en trend takı modelleri

hipi tarzı bileklik modelleri

turkuaz renk takı modelleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.