Elie Saab 2015 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Modelleri

Elie Saab 2015 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları 2015 yazının moda trendleri arasında en yeni abiye trendlerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Abiye markaları arasında ciddi bir role sahip olan elie saab markasının Paris moda haftasında 2015 ilkbahar ve yaz aylarına ait abiye elbise trendlerinde koleksiyonu çok konuşuldu.

Markanın koleksiyonu genel olarak abartıdan uzak ama oldukça göz alıcı. Özellikle şık fakat abartılı olmayan abiye arayanlara markanın bu koleksiyonunu kesinlikle tavsiye ederiz.

Koleksiyonda 2015 yazının en trend abiye modelleri arasında olan dantel detaylı abiye kıyafetleri ve tulumları görüyoruz. Bunun yanında uzun ve şık kesimi ile dikkat çeken ve tek renk olan uzun abiye elbiseler de dikkat çekiyor. Beyaz ve mavi sık kullanılan renkler arasında. Uzun abiye elbiselerde ise derin bacak yırtmacı hemen göze çarpıyor. Batik deseni ise oldukça ustaca kullanmış olan elie saab batik desenli abiye elbise modelleri ise ciddi anlamda göz alıcı. Bir yaz rengi olan turuncu da abiye elbise modellerinde kullanılmış. Turuncu 2015 yazının en trend renkleri arasında.

Tulumlardan hoşlanıyorsanız 2015 yazı tulumların da oldukça trend olacağı bir dönem olacak. Hatta abiye tulum modellerini özel gece ve davetlerde rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Elie saab’da koleksiyonunda abiye tulumlara oldukça geniş yer vermiş.

Birbirinden güzel elie saab abiye elbise modellerine göz atmak için galerimize tıklayabilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir