2021 Kış Renkleri

2021 Kış Modası

Garip geçen bir 2020’yi atlatmak üzereyiz ve tüm bu olumsuzluklara rağmen moda dünyası tüm ahengi ile ayakta durmaya ve bizlere moral vermeye çalışıyor. Peki 2021 kış renkleri ve acaba 2021 kış modası neler? Bu kış aslında biraz daha sıkıntılı günler bizi beklerlen aslında uzmanların söylediklerinde de biraz olsun çıkarttığımız sonuç yavaştan tünelin ucunun göründüğü. Yani yavaş yavaş salgının sonunun gelmeye başladığına. Bu nedenle moda dünyasına hemen hızlıca geri dönüp acaba bir şeyle kaçırdık mı bir bakalım.

2021 Kış Renkleri

Bordo kıyafet modası

Bu sezon aslına bakarsanız kırmızının koyu tonlarının neredeyse hepsi moda. Neler bunlar koyu bordo, kına rengi kırmızısı ve ateş tuğlası tonu olan yanık ve koyu kırmızı. Aslında 2021 kış modasına bakıldığında en trend kıyafetler kesinlikle bu tonlarda. Bordonun her tonu adeta bu kış en trend renk oluyor.

2020 - 2021 sonbahar kış renkleri

2021 Kış Modası

Turuncu kıyafet modelleri

Turuncuyu sevenlerdenseniz bilmeniz gerekir ki 2020 – 2021 sonbahar kış renkleri arasında diğer bir popüler renk turuncu. Turuncu herkesin seveceği ya da değerlendirebileceği bir renk olmadığı için kullanım alanı da ister istemez daralıyor. Ancak siz turuncu trendine uymak istiyor ama nasıl kullanacağınızı bilemiyorsanız turuncu bir aksesuar tercih ederek bu rengi bu şekilde kullanabilirsiniz.

Turuncu kıyafet modelleri

Şeftali rengi kıyafetler

Bir dönem pastel tonları inanılmaz derecede trenddi. Eğer o dönem şeftali tonlarında bir kazak, etek ya da pantolon aldıysanız bu kış o kıyafetinizi giyme zamanı. Bu güzel ve yumaşacık renk 2021 kışında oldukça trend.

Şeftali rengi kıyafetler

Pembe kıyafet modelleri

Pembe son günlerde aslında gözde renklerden biri. Pembe kıyafetler siyahla da son derece güzel kombinlenebildiği için her ortama rahatlıkla giyilebilir renkler arasında. Şık bir pembe kazak ile altına siyah bir pantolon kombini yaptığınızda son derece tarz ve trend bir 2021 kombini yapmış olursunuz.

Pembe kıyafet modelleri

Mor kıyafet modeli

Mor olmadan bir kış daha geçemezdi elbette. Mor diğer bir kaç sezonda olduğu gibi 2021 kışının da göz bebeği oluyor.

Mor kıyafet modeli

Mavi kıyafet modelleri

Eğer maviyi seviyorsanız bu kış şanslısınız. Çünkü bu kış mavinin adeta 50 tonu birden moda. Bir çok moda defilesinde mavinin âdeta her tonu kullanıldı. Saks mavisi, pastel mavisi, açık mavi, koyu mavi.

Mavi kıyafet modelleri

Yeşil kıyafet modelleri

Yeşil kombinlenmesi zor renklerdendir. Ancak bir çok büyük marka yeşilde özellikle deniz yeşilini çok fazla kullandı ve defilelerde mankenlerine boy göstertti. Bu sezon son derece baskın bir renk olan deniz yeşili çok trend.

Yeşil kıyafet modelleri

Asker yeşili kıyafet modelleri

Yeşil içinde kombinlenmesi en kolay renk kesinlikle asker yeşilidir. Kombinlenmesi en kolay olması değil aynı zamanda göze de çok güzel görünen bir renktir. Her kesimden tarza sahip olanlar bu rengi çok sever. Yani aslında bu yeşilin bu tonu hemen hemen herkes tarafından çok sevilir.

Asker yeşili kıyafet modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.