2019 – 2020 Sonbahar Kış Bot Modelleri

2020 kış bot ve çizme modelleri

Kış ayları yaklaşırken elbette 2019 – 2020 sonbahar kış bot modelleri neler sorusu sorulmaya başlandı. Bu sezonun bot ve çizme modelleri arasında aslında bildiğimiz modeller ve elbette farklı modeller de var. Bir çok önemli markaların koleksiyonlarında da bu modelleri fazlaca görüyoruz.

2019 - 2020 Sonbahar Kış Bot Modelleri

Kovboy çizmesi modelleri – Kovboy botu modelleri

Kovboy çizmeleri ya da kovboy botları bir çok ünlü markanın 2020 kış bot ve çizme modelleri arasında adeta gözbebği oldu. Koyboy botları aslında duruşu ile hem çok tarz hem de çok asil bir hava katıyor. Eteklerle, elbiselerle ve dar jeanlerle muhteşem bir uyum yaratıyor.

Kovboy çizmesi modelleri - Kovboy botu modelleri

Bağcıklı bot ve çizme modelleri

Bu sezon bir dönem çok severek giydiğimiz ve asi bir hava yaratan bağcıklı botlar ve bağcıklı çizmeler çok moda. Bu botları etek ve elbiselerinizle kombinlemelisiniz. 2020 kış ayakkabı modelleri arasında bu botlar gerçekten çok trend.

2020 kış bot ve çizme modelleri

Kalın topuk ve çizme ve bot modelleri

Kalın topuklar bu sezonda da gene oldukça trend. Kalın topuk botlar ve çizmeler her tarz kıyafetle müthiş bir uyum sağlayabildiği için aslında en çok tercih edilen de botlar arasında yer alıyorlar.

Kalın topuk ve çizme ve bot modelleri - 2020 kış ayakkabı modelleri

Kalın taban bot ve çizme modelleri

Kalın tabanlar bir dönem sadece belli bir kesim tarafından tercih edilirdi. Ancak günümüzde bir çok ünlü markanın çok sevmesi ve kullanması nedeni ile de 2020 kışına damga vuracak şekilde trend olmaya hazırlanıyor.

Platform topuk ve çizme modelleri

Platform topuk seveni çok olduğu gibi sevmeyeni de çoktur aslında. Ancak platform topuk daha narin ve daha uzun görünmemiz adına adeta bir sihir yaratır. Bu kışın da en trendleri arasında yer alması güzel bir şans.

Yağmur botu modelleri

Kim demiş yağmur botları sadece yağmurlu havalarda giyilir diye. Yağmur botları artık yağmur yağsa da yağmasa da son derece trend. Ayrıca yağmur botu sevenler için desen ve renk çeşitliliği de çok fazla olacak.

yağmur botu modeli

Bacağı saran çizme modelleri

Bir kesimin çorap çizme de dediği aslında bacağı saran çizme modelleri bu sezonun en trendleri arasında yer alıyor. Eteklerle, elbiselerle bu tarz bacağı saran çizmeler kesinlikle çok hoş ve çok tarz kombin yapmanızı sağlıyor.

Dolgu topuk bot ve çizme modelleri

Farkettiyseniz bu kışın çizme ve bot modellerinde her tür topuk çok moda. Bu nedenle kendi tarzınıza hangisi yakınsa ya da hangisi ile rahat ediyorsanız onu seçin. Çünkü kalın topuklar da, platformlar da, kalın tabanlar da ve dolgu topuklar da bu kış çok ama çok trend.

Kürk detaylı bot ve çizme modelleri

Kürkler bu kışın trend parçaları arasında yer alıyor. Ayakkabı ve bot modelleri arasında da kürklü modellere çok rastlayacaksınız. Çünkü kürklü modeller bu kış çok trend.

Büzülen çizme modelleri

Büzülen çizme modelleri bir dönem çok modayken bir anda moda dünyasından çekildiler. Ancak eğer kenarınızda bu tarz çizmeleriniz varsa hemen çıkarın. Çünkü bu kışın diğer bir trend çizme modeli bu tarz büzgülü çizmeler çok popüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.