2018 Yaz Modası

2018 ilkbahar yaz modası

Sevgili moda bağımlıları beklenen an geldi ve 2018 yaz modası artık iyice kendini belli etti. Bu bahar ve yaz aylarında birbirinden eğlenceli, renkli ve son derece gösterişli kıyafetlerin dönemi başlıyor. Gelelim bu yaz en trend olacak olan kıyafetlerin sıralamalarına.

2018 Yaz Modası

Püsküllü ve tüylü kıyafet modası

Aslına bakarsanız 2018 ilkbahar yaz modası denilince bir çok dünya markalarının koleksiyonlarında ilk öne çıkan detaylardan biri tüylü ya da püsküllü kıyafetler oluyor. Genelde etek ucu püsküllü elbiseler, ya da püsküllü çantalar, ya da aynı şekilde tüy detaylı kıyafetler bu yaz oldukça trend.

2018 ilkbahar yaz modası - püsküllü elbise modeli

Plastik görünümlü kıyafet modası

Geçen sezon moda dünyasına giren ve tüm dünyada çok trend olmayı başaran, fakat bizim ülkemizde beklediği ilgiyi asla göremeyen plastik kıyafetler bu yaz daha da iddialı bir şekilde gelmeye hazırlanıyor. Ülkemizde gene ilgi görmez ve beğenilmez mi bilinmez, ama şu bir gerçek ki bu yazın en trendleri arasında plastik kıyafetler ilk sıralarda olacak.

plastik kıyafet modası

Beyaz denim kıyafetler

Denim kıyafetler bu yazın en trendleri arasında yer alacak. Ancak denimler içinde özellikle beyazlar çok daha popüler olacak.

beyaz kot pantolon modeli

Pullu payetli elbise modelleri

Sadelik mi o da ne? Bu yaz bu soruyu çok soracaksınız. Çünkü 2018 yazı aslında biraz sadelikten uzak bir yaz olacak. Çünkü genelde payetler, simler, süsler çok trend olacak. Özellikle süslü ve payetli elbise modelleri günlük hayatta dahi kullanılabilecek.

payetli elbise modeli

Bisikletçi şortları

Herkese yakışmayacağı kesin olan bu şortlar daha şimdiden dünya modasında çok sevildi. Ancak ülkemizde aynı ilgiyi görür mü bilemiyoruz. Fakat ilgiyi görse de, görmese de bu şortlar 2018 yazında çok trend olacak.

bisikletçi şortu modası

Transparan kıyafet dönemi

Transparan kıyafetler bir kaç sezon önce moda dünyasına girdi ve oldukça da sevildi. Dünyaca ünlü yıldızlar özellikle bu trendi çok sevdi. Modacılar ise bu iddialı kıyafetleri günlük hayatın içinde iyice sokmaya hazırlanıyorlar. Bu nedenle bu yaz özellikle normalleştirilmiş şekilde günlük ortamlarda da rahatlıkla giyilebilecek transparan kıyafetler çok moda olmaya hazırlanıyor.

transparan elbise modeli

Baskılı, yazılı tişörtler

Özellikle üzerinde güzel ve anlamlı yazıların olduğu tişörtler çok cool ve cok hoş bir hava yaratıyor ve kesinlikle çok güzel kombinler yapmanızı sağlıyor. Yazın da bu tarz tişörtler çok moda olacak.

baskılı resimli tişörtler

Parlak pantolon modası

Parlak pantolonlar özellikle yaz aylarında çok da alışık olduğumuz kıyafetlerden değil aslında. Ancak dünyaca ünlü markaların 2018 yaz trendleri defilelerinde bolca gördük bu pantolonları.

parlak pantolon modeli

Slip elbise modelleri

Genelde seveni çok olduğu gibi nefret edeni de çok bu elbiselerin. Ancak bu değişik ama son derece iddialı olan elbiseler 2018 yazında biraz daha farklı olarak çıkacaklar karşımıza.

slip elbise modeli

Kamuflaj desenli kıyafet modelleri

Moda dünyasında trend olması söz konusu olmayan tek kıyafet kamuflajlardır herhalde. Çünkü hem insanlar hem de modacılar kamuflaj desenini çok seviyorlar. Bu yaz da kamuflaja her yerde bolca rastlayacağız.

Kamuflaj desenli kıyafet modelleri

Bel çantası modelleri

Geçen sezon dünyaca ünlü bir çok marka bir sürü bel çantası tasarladı. Fakat bu markalar herkesin ulaşabileceği markalar olmadığı için sokak modasında bel çantaları belkide istenilen ilgiyi göremedi. Ancak bu çantalar bu yaz çok daha iddialı geliyorlar. Çünkü bir çok marka bu sezon bel çantasına ayrı bir yer ayırmaya hazırlanıyor.

bel çantası modeli

Küçük çanta modası

Çantalardan giderken bu yaz büyük çanta siz siz olun sakın kullanmayın. Çünkü 2018 yazı adeta küçük çanta dönemi olacak.

küçük çanta modeli

Dikey çizgili kıyafetler

Aslına bakarsanız bu yaz çizgilerin çok moda olacağı bir yaz olacak. Ama size önerimiz enine değil, dikey çizgileri tercih etmeniz.

dikey çizgili elbise modeli

Çiçekli kıyafet modası

Geçen yaz çok moda olan ve çok beğenilen çiçekli kıyafetler bu yaz da tam gaz moda olmaya devam edecek. Çiçekli elbiseler, etekler, çantalar, ayakkabılar kısacası hepsi oldukça trend.

çiçekli kıyafet modelleri

2018 ilkbahar yaz renkleri

En çok merak edilen ise 2018 ilkbahar yaz renkleri oluyor. Bu yaz aslında en çok pastellerin yazı olacak. Lavanta rengi, fıstık yeşili, limon sarısı en çok öne çıkan renkler. Bunun yanında Pembeler, yeşiller, sarılar, turuncular, kırmızılar en trend renkler.

2018 ilkbahar yaz renkleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.