2018 Yaz Moda Renkleri

2018 İlkbahar Yaz moda renkleri

Her sezon olduğu gibi bu yaz sezonunda da değişen çok fazla trend var. Ama öncelikle 2018 yaz moda renklerine bir göz atalım. Aylardır sürekli gerçekleşen, moda haftaları ve defileler sayesinde yazın hangi renklerin moda olacağından iyice emin olduk. Çünkü dünyaca ünlü bir çok markanın da en önemli defilelerinde hep belli ve baskın renkler kullanıldı. Bize modacılar bu yazın son derece renkli ve eğlenceli bir yaz olacağı sinyallerini çoktan verdiler.

2018 Yaz Moda Renkleri

Sevgili moda bağımlıları 2018 ilkbahar yaz moda renkleri arasında özellikle pastelin her tonunu göreceksiniz. Açık ve  iddialı renkler, capcanlı renkler hemen hemen her ortamda fazlaca gözümüze çarpacak. Anlayacağınız bizi kesinlikle çok renkli bir yaz bekliyor.

2018 yaz renkleri

2018 yaz modasının en trend rengi lavanta

Evet son derece iddialı bir renk, ama bir o kadar da güzel bir renk. Lavanta renk bir elbisenin içinde hangi kadın göz alıcı olmaz ki? Lavanta renk elbiseler, etekler, tişörtler, çantalar kısacası her şeyin bu renk olması bu yaz oldukça moda. Eğer çok iddialı buluyor ve kullanamıyorsanız, fakat kenarından köşesinden de bu yaz lavanta renginin ne kadar trend olduğunu göstermek istiyorsanız, lavanta renk bileklikler, ya da bandanalar kullanabilirsiniz.

2018 yaz modasının en trend rengi

2018 moda renkleri – Pembe

Pembe bu yaza damga vuracak renkler arasında geliyor. Eğer pembeyi sevenlerdenseniz bu yaz sizin yazınız olacak. Çünkü neredeyse tüm markalar pembe vurgunu yapmayı planlıyor. Umarım pembe zehirlenmesi yaşamayız.

2018 moda renkleri

Pastel renkleri

Victoria Beckham’ın ince, eğlenceli ve kesinlikle çok şık diye tanımladığı pasteller bu yaz çok ama çok moda. Tüm markaların en çok kullandıkları renkler arasında pasteller ilk sırayı çekiyor diyebiliriz.

Pastel renkleri

Beyazın modası hiç geçmeyecek

Uzun süredir trend olmayı başaran beyaz 2018 yaz renkleri içinde son derece trend olabilmeyi başardı. Bu yaz özellikle beyaz ve beyaz denimleri çok göreceğiz.

2018 İlkbahar Yaz moda renkleri

2018 yaz renkleri – mavi

Mavi renk olmadan bir yaz düşünülebilir mi? Asla düşünülemez. Bu yaz mavinin de yazı olacak gibi. Çünkü daha şimdiden bir çok defilede olabildiğince yoğun kullanılmaya başlandı bile.

2018 yaz renkleri - mavi

Yaz modası ve sarı

Sarıyı seven de çoktur, sevmeyen de. Ama sarı 2018 yazında son derece popüler renkler arasında geliyor. Hatta sarı o denli trend ki, her tonu son derece moda.

Yaz modası ve sarı

2018 yaz renklerinde yeşil modası

Yeşil de gene her tonu ile çok ama çok moda olacak olan renkler arasında.

2018 yaz renklerinde yeşil modası

Turuncu modası

Turuncu aslında yaz aylarına en çok yakışan renklerden biridir. Canlıdır ve eğlencelidir, enerjisi de yüksek bir renktir. Seveni de çoktur aynı zamanda. Turuncu bu yaz belki de altın çağını yaşayacak. Çünkü 2018 yaz sezonunda turuncu çok trend olmaya hazırlanıyor.

2018 yaz modası renkleri turuncu elbise modeli

Yaz modasında kırmızı

Hem yaz, hem de kış aylarında trend olmayı her zaman başarabilen bir renktir kırmızı aslında. 2018 yazında da bir çok markanın koleksiyonunda kırmızıyı bolca göreceksiniz. Çünkü kırmızı bu yazın trend renkleri arasında. 2018 ilkbahar yaz modasını buradan inceleyebilirsiniz.

Yaz modasında kırmızı

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.