2018 Yaz Güneş Gözlükleri

2018 güneş gözlükleri

Hiç şüphesiz yaz aylarında en önemli aksesuarımız kesinlikle güneş gözlüklerimizdir. Peki, 2018 yaz güneş gözlükleri arasında hangi modellerin oldukça trend olduğu konusunda bir fikriniz var mı? Modeller çok renkli, çok gösterişli ve  oldukça da alternatifi bol şekilde tasarlanmış. Ancak bu yazın trend güneş gözlüğü modellerini şöyle bir tek tek inceleyelim. Modeller Badgley mischka, salvatore ferragamo, Laura biagiotti

2018 Yaz Güneş Gözlükleri

Süslü çerçeveli güneş gözlükleri

Eğer sade modellerden sıkıldıysanız 2018 güneş gözlükleri arasında bir çok ünlü markanın da koleksiyonunda ayrı bir yer ayırdığı süslü çerçeveli güneş gözlüklerini kesinlikle denemelisiniz. Çünkü bu gözlükler gerçekten çok şık ve oldukça havalılar. Modeller arasında taşlı, incili çerçeveler özellikle çok trend. Markalar Dolce gabbana, Kenzo, Gucci.

süslü çerçeve güneş gözlükleri

2018 gözlük trendleri – Telli gözlük modelleri

Güneş gözlüklerinde teller bu yaz çok moda. Klasik bir güneş gözlüğünün bir kaç tarafına takılan telli modeller 2018 gözlük trendleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

2018 gözlük trendleri

Renkli camlı güneş gözlükleri

Renkli camlar bir kaç sezon önce çok modaydı ve aslında çok da sevilmişti. Çünkü ayrı bir havası var renkli camların. Şimdi sıkı durun. Çünkü renkli camlar geri döndü. Bu yaz renkli camları hatta her renk camı sokaklarda bolca göreceğiz. Markalar, Rochas, Maison margiela, Louis vuitton.

renkli camlı güneş gözlükleri

Yuvarlak güneş gözlükleri

Bu yaz güneş gözlüğü modasına baktığımızda aynen şunu söyledik. Ne kadar da çok model var. Yani anlayacağınız bu yaz alternatifiniz çok fazla. Öyle içinize sinmeyin bir gözlüğü takma zorunda değilsiniz. O bir sürü model arasında illa ki size de uyan bir model olacaktır. Markalar, Valentino, Miu miu, Self portrait.

yuvarlak güneş gözlükleri

Beşgen ve köşeli güneş gözlükleri

Dediğim gibi gözlüklerde alternatif bu yaz çok fazla. Yuvarlak gözlük sevmiyorsunuz ama klasik modellerden de sıkıldınız. İşte size kesinlikle çok farklı bir model. Beşgen ve köşeli gözlükler bu yazın trendleri arasında geliyor.

2018 gözlük modelleri

Neon çerçeveli güneş gözlükleri

Gözünüz hiç korkmasın, dünyaca ünlü bir çok marka defilesinde bol bol kullandı bu modelleri. Biraz iddialı olsa da yazın o güzel günlerinde bu denli trend olan bir modeli bir çok kadın tercih edecektir emin olun.

neon çerçeve güneş gözlükleri

Markalar, Altuzarra, Lacoste, Chanel.

2018 güneş gözlükleri

Çiçekli çerçeveli güneş gözlükleri

2018 yaz modasında baktığımızda baskın trendler arasında çiçekli kıyafetler geliyor diye daha önceki yazılarımda bolca vurgulamıştım. Peki siz çiçek sadece kıyafetlerde, çantalarda ve ayakkabılarda mı moda olacak sandınız? Elbette hayır. Çiçekler bu yaz her yerde olacak. Özellikle çiçekli çerçeveli güneş gözlükleri oldukça trend olacak.

çiçek çerçeveli güneş gözlüği

Beyaz çerçeveli güneş gözlükleri

Beyaz çerçeve güneş gözlüğü ile birleşince ortaya gerçekten harika bir görüntü çıkar. Zaten modacılar da bunu fark etmiş olmalılar. Çünkü bu yaz beyaz çerçeveli güneş gözlüklerini her yerde göreceğiz.

beyaz çerçeveli güneş gözlüğü

Aynalı güneş gözlükleri

Aynalı modelleri seven de çok, sevmeyen de çok. Aynalı gözlük takan biri ile konuştuğunda sürekli kendini görüp ayna ile konuştu hissine kapılıp bu gözlüklere nefret kusan da çok. Ama ne olursa olsun bu gözlükle çok hoş bir hava yaratıyorlar. Bu yaz onların da yazı olacak.

aynalı güneş gözlük modeli

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.