2018 İlkbahar Yaz Saç Modelleri

2018 saç kesimleri

Yaz yaklaştıkça trendler de değişir ve şekillenir. 2018 ilkbahar yaz saç modelleri ise bu sezon gerçekten oldukça çeşitli ve renkli diyebiliriz. Bir kadının aslında en önemli aksesuarı kesinlikle saçlarıdır. Saçları iyi olmayan bir kadın o gün kendini asla tam anlamı ile güzel hissedemez. Yani kıyafet, makyaj falan hep saçlardan sonra gelir.

2018 İlkbahar Yaz Saç Modelleri

Bu en güzel aksesuarımız da tıpkı kıyafetlerimiz gibi modaya uygun olmalı ve içinde bulunduğumuz sezonun trendleri doğrultusunda olmalı. Gelelim 2018 saç kesimlerine, renklerine ve modellerine.

2018 saç kesimleri

Kısa perçemli saç modelleri

Perçem öyle her yüze ya da her saç tipine yakışmaz. Aslında denemek isteyeni ve özeneni çoktur, ancak en zor ve neaz yakışan model olduğu için perçemi öyle sokaklarda herkesin saçında göremezsiniz. Ancak perçemin size yakışıp yakışmadığından bu yaz kesinlikle emin olun. Çünkü, 2018 yazında perçemli saçlar, özellikle de son derece kısa kesilmiş perçemli saçlar çok ama çok trend.

perçemli saç modeli

Atkuyruklu saç modelleri

Genelde saçımıza hızlıca şekil vermek istediğimizde aklımıza hemen atkuyruğu yapmak gelir. Gelmeye devam etsin. Çünkü saç toplama modelleri içinde özellikle romantik atkuyrukları çok moda. Özel gecenizde topuz yerine bu saç modellerini de tercih edebilirsiniz.

romantik at kuyrugu modeli

Omuz hizasında saç kesimleri

Bu yaz bir diğer çok trend olan saç modeli ise omuz hizasında kesilen ve kat verilen saç modeli oluyor. Bu modele retro model deniyor ve yaz boyunca çok trend olmaya hazırlanıyor.

omuz hizasında saç modeli

Katlı kısa saçlar

Kısa saç sevenlerden misiniz? O zaman bu yaz dilediğiniz gibi saçınızı kısaltabilirsiniz. Kısa saç genelde çok maskülen bulunur ve her kadın tarafından çok tercih edilmez. Ancak bu sezon farklı olarak bu kısa saçlar katlı kullanılıyor. Bu katlar sayesinde de saçlar o abartı maskülen havasından biraz olsun kurtuluyor.

katlı kısa saç modeli

Kabarık bukle saçlar

80’ler de çok moda olan kabarık bukleler şimdi tekrar moda dünyasına girmeye hazırlanıyor. Bu bukleler kabarık görünümleri ile çok dikkat çekiciler. Ancak bir çok ünlü isim özel gecelerde bu saçı tercih etmeye başladı bile.

kabarık bukle saçlar

Uzun saç modelleri

Uzun saçlar olmadan olur mu. Bu yaz hem de adeta rapunzel adı altındaki uzun saçlar çok moda. Uzun ve sağlıklı saçlarınız varsa uzatın gitsin. Ancak buradan şunu özellikle belirtelim. Özellikle rengi siyah olup, ucu artık kırılmaktan bir kaç parçaya ayrılan saçlı kadınlar bu saçları ısrarla uzun tutmasınlar. Bu korkunç ötesi bir görüntü yaratıyor. Bir de saçlar popoya kadar asla gelmemeli, o zaman farklı bir durum ortaya çıkıyor.

uzun saç modeli

Islak görünümlü saç modelleri

Geçen yaz bu tarz ıslak görünümlü saç modelleri çok popülerdir. Bu yazın da aslında en trend saçları arasında geliyor bu ıslak görünümlü saçlar. Emin olun bu saçlar çok seksi bir hava yaratıyor.

ıslak görünümlü saç modeli

Bob kesim saç modelleri

Bob kesim bu yaz hiç olmadığı kadar trend. Ancak küçük bir farkla. Artık bu saçları dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Hangisi en trend derseniz, hafif kabarık olanlar ve perçemli modeller deriz.

bob kesim saç modeli

Yüksek topuz modeli

Bu yaz eskiye dönüş çok fazla. Bir dönem çok moda olan ama sonrasında fazla abartı bulunan yüksek topuzlar bu yaz en trend saç modelleri arasında geliyor. Ancak bu model tahmin ettiğiniz üzere özel geceler için.

yüksek topuz modeli

2018 saç renk ve modelleri

Bu yazın en trend saç renkleri ise gene yazın o güzel ruhuna uygun diyebileceğimiz özel renkler.

2018 saç renk ve modelleri

Turuncu saç rengi

Bu yaz özellikle turuncunun bir tonu son derece moda. Yanık turuncu tonu denilen bu ton hem çok güzel hem de son derece göz alıcı.

Soğuk platin saç rengi

Platin saç sevenlerdenseniz saçınızı hemen platine çevirebilirsiniz. Özellikle soğuk platin denilen bu ton bu yazın en trend saç renkleri arasında ilk sıralarda gösteriliyor.

Soğuk platin saç rengi

Bal rengi saç modeli

Bal rengi genelde bir çok ünlü isim tarafından çok tercih edilir. Bu sezon bu renk oldukça trend.

bal rengi saç modeli

Çilek sarısı saç rengi

Çilek sarısı son günlerde özellikle çok popüler oldu. Yazın o güzel havasına belki de en çok yakışan renklerden bir bu renk.

Bronz ombre saç modeli

Ombre bir kaç sezondur çok popüler. Ancak bu yaz özellikle bronz ombre çok trend.

Koyu renk saç dipleri

Açık sarı saç yaptıranlar bilirler saç dipleri kabusu çok sıkıntılı bir durumdur. Bu yeni trend sayesinde bu durum adeta rafa kalktı. Çünkü dünyaca ünlü yıldızlar bile artık saçlarının alt kısımları sarı, üst kısımları koyu geziyorlar. Bunun nedeni ise diplerde koyuluğun çok moda olması.

Bej saç rengi

Tüm saç renklerini unutun ve bu renge fokuslanın. Çünkü, 2018 saç modelleri kadın denilince bej saç rengi çok ama çok trend.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.