2017 İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri

2017 ilkbahar yaz ayakkabı trendleri

Sevgili moda bağımlıları 2017 ilkbahar yaz ayakkabı modelleri iyice kendini göstermeye başladı. Hatta dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında birbirinden güzel şık ve tarz yazlık ayakkabı modellerini görmeye başladık. Aslında bakarsanız bu yaz oldukça farklı tasarım ayakkabı modellerinin farklı olacağı sinyalleri verilmeye başlandı bile.

2017 İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri

Yazlık bot modelleri

Gelelim 2017 ilkbahar yaz ayakkabı trendlerine. Bu yazın trenleri içinde aslında yazın eteklerin, kot şortların ve elbiselerin altına giyildiğinde harika bir kombin yaratan yazlık bot modelleri ilk sıralarda yer alıyor. Şık ve tarz bir kombin için yazlık botlar kesinlikle tercih edilebilir.

yazlık çizme kombini

yazlık bot modelleri

yazlık bot modeli

Platform kalın taban sandalet modelleri

Bu yazın aslında en trend ayakkabı modeli diyebiliriz. Kalın bir tabana sahip bu sandaletler ister platform tarzında çok yüksek olsun, isterse hafif yüksek ama kalın taban olsun. Bu yazın favori ayakkabıları bu modeller diyebiliriz kesinlikle.

2017 yaz sandalet modeli

2017 sandalet modelleri

2017 yaz ayakkabı modelleri

Platform taban spor ayakkabı modelleri

Elbette kalın taban sandaletler moda olur da spor ayakkabılar da olmaz mı? Bu modelleri biliyorsunuzdur zaten. Bir kaç sezondur moda dünyasında geniş yer bulan bu spor ayakkabılar bu 2017 yaz ayakkabı trendleri içinde ilk sıralarda yer alan modeller arasına girmeyi başardı.

kalın taban spor ayakkabı modeli - 2017 yaz spor ayakkabı modelleri

platform taban spor ayakkabı modeli

Çorap şeklinde çizme modelleri

Bu yaz farklı tasarımlar çok moda diye bahsetmiştim. İşte bunlardan biri de çorap şeklindeki yazlık çizme modelleri. Özellikle dünyaca ünlü bir çok markanın defilesinde çok sık kullanıldı bu ayakkabılar. Sandalet şeklinde de tasarlanmış modelleri var. Yani anlayacağınız farklı bir tasarım arıyorsanız çorap çizme modellerini 2017 yazında değerlendirebilirsiniz.

Marka logolu topuklar

Farklı tasarım topuklar bu yaz adeta altın çağını yaşayacak. Kare şeklinde topuklar, imce topuk ayakkabılar ve en dikkat çekici olan da marka logolu topuklar. Bu tarz ayakkabılar 2017 yazının trend ayakkabı modelleri içinde öne çıkan modelleri arasında.

Bilekten bağlamalı sandaletler

Bilekten bağlamalı sandaletler geçen yaz da çok trenddi. 2017 yaz ayakkabı modelleri içinde de bolca göreceğiz bilekten bağlamalı ayakkabı ve sandalet modellerini.

Fiyonklu ve kurdelalı ayakkabı modelleri

Farklı tasarım ayakkabı modellerine fiyonklu ve kurdelalalı modeller de dahil. Abartısız modelleri tercih edebilirsiniz. Onlar çok daha şık duruyor.

2017 ilkbahar yaz ayakkabı trendleri

2017 yaz ayakkabı trendleri

bilekten bağlamalı sandalet modeli

kalın taban yazlık sandalet modeli

yeni sezon yazlık ayakkabı trendleri

Arkası açık ayakkabı modelleri

Bu zaten yazın özellikle çok tercih edilen bir model. Bu yaz arkası açıkta kalan yani topuk kısmının açıkta kaldığı ayakkabılar ve sandaletler çok moda.

Terlik tarzı sandalet modelleri

İlk bakıldığında adeta terliği anımsatan ama sandalet olan bu taraz yazlık ayakkabı modelleri de gene yazın enleri arasında yer alıyor.

terlik sandalet modeli

terlik sandalet modelleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.