2016 Kısa Bot Modelleri

Sevgili moda bağımlıları kış iyice yaklaştı bu da bize hemen acaba 2016 kısa bot modelleri neler sorusunu hatırlattı. Bu kışın ayakkabı modasında çizmeler ve botlar oldukça trend. 2016 ayakkabı trendleri yazımı okuduysanız bu kışın bizlere bir çok alternatif sunduğunu biliyorsunuzdur. Bunlardan biri birbirinden güzel kısa botlar. Aslında kısa botlar her zaman trend olmayı başarmış kış aylarının vazgeçilmez ayakkabı modellerinden biridir.

2016 Kısa Bot Modelleri

Özellikle ayakkabı dünyasında botlar her zaman ayrı bir öneme sahiptirler. Ancak 2016 kışı botlar için ayrı bir dönem olacak. Bayan kısa bot modelleri denilince bu sezon alternatifler adeta çığ gibi büyüyor. Ünlü marka ve tasarımcıların defilelerinde ve moda haftalarında kullanılan botlar genelde birbirinden farklı desene, renge ve çeşitliliğe sahipti. Bu da bize bu kışın oldukça renkli geçeceğini gösteriyor.

Kısa botlar özellikle eteklerle, elbiselerle ve dar jeanlerle çok uyumlu olurlar. Bu sezonun en trend kısa bot modelleri içinde daha çok kovboy tarzı botlar geliyor. Bunun yanında hemen ayak bileğinde biten ve kalın topuklu botlar oldukça trend. Eğer boy sorununuz yoksa daha uzun bot modelleri çorap çizme şeklinde bacağı saran tarzda olanlar da bu sezon oldukça popüler.

2016 kışı bir miktar canlı renklerin popüler olduğu bir kış. Bu durum ayakkabılara da sıçrıyor. Renkli ayakkabılar ve renkli botlar da bu sezon oldukça trend. Bunun yanında timsah derisi, yılan derisi gibi hayvan desenli ve hayvan derisi bot modelleri oldukça moda. Önü bağcıklı deri modeller her zaman favorim olmuştur ve bu kış bu modeller çok trend. En güzel kısa bot kombinleri için galerimizi gezebilirsiniz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.