2016 Kış Sokak Modası Neler?

Kış sokak modası 2016

Sokak modasının kraliçesi olmak ve tarzınızla adeta fark yaratmak istiyorsanız 2016 kış sokak modası neler çok iyi bilmeniz ve uygulamanız gerekiyor. Özellikle mevsim geçişlerinde moda dünyası çok canlanır ve hareketlenir. Ancak bahar ve yaz ayları moda dünyasında daha bir hareketli geçer. Fakat bu sene durum biraz daha değişti ve sokak modasında özellikle de kış sokak modasında moda bağımlıları adeta birbirleri ile yarış hale girdiler.

2016 Kış Sokak Modası Neler

Gerçekten de etrafınıza baktığınızda artık giyinmeyi öğrenmiş, vücuduna neyin yakışacağını çok iyi bilen ve trendleri çok iyi takip eden bir nesil görüyorsunuz. Bu modanın ülkemiz sınırlarında da artık çok takip edildiğini gösteriyor aslında. Moda konusunda tüm dünyaya meydan okuyabilecek kıvama sokak modası ile gelmek üzere olduğumuzu düşünüyorum. Kış sokak modası 2016 ise gerçek anlamda renkli ve çeşitli.

Kış sokak modası 2016

Kış sokak modasının en güzel aksesuarları

Sevgili moda bağımlıları bu yazımda sizlere kış sokak modasının en güzel aksesuarları nelerdir sorusunun cevabını vermeye çalışacağım. Tüm dünyada popüler olan bu aksesuarlar ülkemizde de son derece trend ve popüler.

Kış sokak modasının en güzel aksesuarları

kış sokak modası neler

Kocaman atkı modası

Bu kış kocaman atkıların çok trend olduğunu artık bilmeyen yoktur. Aslında bu trend bence çok da işimize geliyor. Çünkü soğuk kış günlerinde üşümeden trend ve şık olmamazı sağlıyor bu aksesuarlar.

Kocaman atkı modası

Diz üstü çorap modası

Diz üstü çizme giymeyi sevmiyorsanız hemen hemen her yerde satılan diz üstü çorapları giymeyi deneyebilirsiniz. Bu çoraplar bu sezon çok moda. Kalın çorabınızın üzerine giyerek de kullanabilirsiniz. Mini etek ve elbiselerle harika kombinler yapmanızı sağlayacaktır bu çoraplar.

diz üstü çorap modası

Uzun eldiven modası

Eldivensiz bir kış düşünemiyorum. Ancak bu sezon eldivenler bir miktar farklı. Farklı olan eldivenlerin boyu. Normal bilekte biten eldivenler yerine dirseğe kadar uzayan eldivenler trend bu kış.

uzun eldiven modası

Pofidik kış kulaklıkları

Bir diğer sıcacık kış modası da pofidik kış kulaklıkları oluyor. Bu kulaklıklar hem kulaklarınızı buz gibi havadan koruyacak hem de sizi son derece şık ve trend gösterecek.

pofidik kış kulaklıkları

Kürk detaylı kıyafetler ve aksesuarlar

Biliyorsunuzdur kürk bu kışın en trendleri arasında yer alıyor. Yani hala almadıysanız hemen alın derim. Elbette sahte kürklerden bahsediyorum. Kürk detaylı aksesuarlar, eldivenler ve yakası kürk olan montlar bu kışın trend parçaları arasında yer alıyor.

Kürk detaylı kıyafetler ve aksesuarlar

En trend bere modelleri

Bere olmadan bir kış olur mu? Elbette olmaz. Ancak bu kış berelerde bir coşku bir enerji söz konusu. Ponponlular, yün bereler, rengarenk bereler ve aklınıza gelebilecek daha pek çok farklı alternatifler bu kış oldukça moda.

kış sokak modasında en trend bere modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.