2016 Kış Çizme ve Bot Modelleri

Sevgili moda bağımlıları kış gelirken bot ve çizme sezonu açılıyor diye aslında seviniyoruz. Çünkü bot ve çizmeleri hepimiz çok severiz. Peki 2016 kış çizme ve bot modelleri hakkında bir fikriniz var mı? Sizler için bu konuyu ele aldım ve araştırdım. Tüm moda haftalarında ve ünlü markaların defilelerinde aslında kullanılan botlar ve çizmeler aynı. Bu da bana 2016’nın tam bir bot ve çizme sezonu olacağını gösterdi.

2016 Kış Çizme ve Bot Modelleri

Öncelikle eğer uzun çizmelerden hoşlanıyorsanız mutlu olacağınız bir kış sezonu sizi bekliyor. Çünkü 2016 çizme modelleri içinde özellikle diz üstü ve tam diz altı çizme modelleri oldukça trend. Ancak bu tarz çizmelerin belli standartları olduğunu da unutmayın. Her moda olanı her vücut tipi maalesef giyemiyor. Eğer bacak boyunuz kısa ise diz üstü uzun çizmelere pek yaklaşmayın derim. Bacaklarınız kalınsa da uzun çizmelere pek yaklaşmayın derim.

Taytlarla, mini eteklerle, dar kotlarla ve elbiselerle çizmeler inanılmaz güzel uyum yakalar ve bunu herkes bilir. Peki bu sezon sadece uzun çizmeler mi moda? derseniz size kocaman bir hayır derim. Çünkü bu kış alternatifler çok moda. Siz bot sevenlerdenseniz 2016 bot modelleri arasında sizi çok mutlu edecek bir sürü seçenek bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Uzun çizme tercih etmeyenler kısa botları tercih edebilirler. Bot dünyasında bu sezon farklı ve son derece değişik modeller vitrinleri süslüyor olacak. Bunlardan bazıları püsküllü botlar, kovboy tarzı önü hafif sivri olan botlar, süet botlar, kalın topuklu botlar. Bu arada bu sezon biliyorsunuz ki süet çok moda. Bu ayakkabı dünyasına da sıçradı. Süet ve kahverengi kısa botlar özellikle bu kış oldukça trend.

Bunun yanında püsküller hala trend olmaya devam ediyor. Püsküllü botları da değerlendirebilirsiniz. Kovboy tarzı önü hafif uzun botları her zaman sevmişimdir. Ne mutlu ki bu tarz botlar da bu kışın trendleri arasında yer alıyor. Yılan derisini sever misiniz? Kaliteli ve tarz bir görüntü yarattığı kesin. Yılan ve timsah derisi bu sezon çok trend. Kalın topukları unutmayalım. Bu kış ince topuklar raflara kalktı. Yerini kalın topuklu ayakkabılar aldı.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.