2016 İlkbahar Yaz Trendlerinde Mavi Elbise Modelleri Etkisi

Sevgili moda bağımlıları 2016 ilkbahar yaz trendleri iyiden iyiye kendini belli etmeye başladı. New york moda haftasında yaz aylarının en trendleri arasında mavi en çok kullanılan renkler arasındaydı. Maviyi turuncular ve lacivertler takip etti. 2016 yazının en trendleri mavinin tüm tonları olacak. Ancak bunun yanında pasteller, mercanlar, turkuazlar, morlar, kırmızılar da yazın trend renkleri arasında yer alıyor.

2016 İlkbahar Yaz Trendleri

Mavi elbise kombinleri ise aslında kolay gibi görünen bir miktar zor kombinlerdir. Çünkü mavi her zaman kolay bir renk olmayabilir. Ancak yazın ruhuna son derece yakışan bu renk giyildiğinde şık ve enerji dolu bir hava da katmıyor değil.

2016 İlkbahar Yaz Trendlerinde Mavi Elbise Modelleri Etkisi

Maviyi sadece elbiselerde değil, etek, pantolon ya da üstlerinizde de kullanabilirsiniz. Her şekilde bu yumuşacık renk size kendinizi iyi hissettirecektir. Bu yaz ister koyu mavi olsun, ister açık mavi olsun hepsi de oldukça moda olacak. Özellikle mavi elbise modelleri bu sezon oldukça trend. Eğer maviyi sevenlerdenseniz çok şanslısınız. Çünkü mavi ilkbahar ve yaz döneminde her vitrinde bolca kendini gösterecek gibi. Mavi sıcacık yaz aylarının ve kışın ağırlığını bir anda yok eden baharın havasına en çok yakışan renkler arasında geliyor.

Mavi elbise kombinleri

Aslında bu yaz pek çok rengin, desenin trend olduğu rengarenk bir yaz olacağa benziyor. Aksesuarından tutun pek çok enerji dolu parça bu yaz kendini gösterecek gibi. Ancak etek ve elbise severler için de çok ayrı bir yaz oldcağını söylemek isterim. Çünkü yazın ruhuna kesinlikle çok yakışan mini etekler ve elbiseler çok popüler. Mavi elbise modelleri ise bu yazın diğer bir trend olacak olan parçaları arasında gösteriliyor. Dünyaca ünlü markaların 2016 ilkbahar yaz koleksiyonlarında mavinin adeta her tonu fazlaca kullanılmış. Geçen yaz da oldukça popüler olan mavi popilitesini tam gaz devam ettirecek gibi.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir