2016 İlkbahar Yaz Modası Erkek

Sevgili moda bağımlıları kadınlar gibi erkekler de artık moda ile yakından ilgileniyorlar ve bu durum aslında moda dünyasının erkek tarafının daha da canlanmasını sağlıyor. Peki 2016 ilkbahar yaz erkek modası hakkında bir fikriniz var mı? Moda haftalarında sergilenen kıyafetler bize bu sezonun erkek modası hakkında bolca ipucu veriyor. Son derece farklı ve güzel bir trend erkek modasını bekliyor.

2016 İlkbahar Yaz Modası Erkek

Bu sezon 2016 erkek moda trendlerinde desenler çok moda. Özellikle cool bir görüntü yaratan ejderha desenleri çok popüler. Çok fazla cesur giyinen bir yapınız yoksa desenli tişörtleri de tercih edebilirsiniz. Ejderha desenli tişörtler, bambu desenli ya da hayvan figürlü tişörtleri tercih edebilirsiniz. Moda haftalarında Dolce gabbana özellikle bu tarz kıyafetlere ayrıca yer verdiler.

2016 erkek moda trendleri

Gelelim yaz modası erkek koleksiyonunda öne çıkan diğer parçalara. Genelde erkekler daha keskin hatları ya da daha erkeksi kıyafetleri severler. Bu tarz giyinen erkekler bu yaz unutulmamış. Özellikle moda haftalarında bu tarz kıyafetlere ilgisi olan erkekler için özellikle Calvin klein harika bir koleksiyon hazırlamış bir göz atmanızı öneririz. Marka genelde rahat kıyafetlere ve maskülen çizgilere öncelik vermiş. Kamuflaj desenler, denim parçalar, beyaz tişörtler ve birbirinden şık pantolonlar öne çıkan parçalar arasında yer alıyor.

yaz modası erkek

Moda haftalarında diğer bir öne çıkan marka ise Neil Barnett oluyor. Markanın koleksiyonunda genelde rahat ve şık kıyafetler göz çarpıyor. Geometrik desenler çok fazla kullanılmış. Ceketler ve altına giyilen rahat pantolonlarla yapılan kombinler tam anlamı ile harika.

2016 erkek modası

ilkbahar yaz erkek modası

Saten ve ipek kumaştan yapılan gömlekler ve ceketler de bu sezon erkek modasında öne çıkan detaylardan biri. Bu trend erkekler tarafında sevilir mi bilinmez ama 2016 yazında trend olacağı bir gerçek. Erkeklerde dar ve kısa paça çorapsız olarak giyilen pantolonlar da gene trend olmaya devam ediyor. Renk olarak ise beyaz pantolonlar bu yaz erkek modasında çok trend.

2016 yaz erkek modası

Bir dönem oldukça trend olan neon renkler bu yaz da oldukça popüler. Özellikle neon renkler erkek tişörtlerinde çok kullanılacak ve çok da popüler olacak. Turuncu, pembe, bordo, lacivert, beyaz, siyah bu sezon erkek modasında öne çıkan renkler arasında gösteriliyor.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.