2016 İlkbahar Yaz Aksesuar Trendleri

2016 ilkbahar yaz aksesuar modası

Özellikle yaz aylarında takıların önemi daha da bir artar. 2016 ilkbahar yaz aksesuar trendlerine baktığımızda ise birbirinden çeşitli ve renkli modeller görüyoruz. Yazın en trend aksesuarları arasında ilk sırayı madalyon kolyeler alıyor. Bu kolyeler özellikle yazlık kıyafetlerle son derece uyumlu ve şık görünüyor…

2016 ilkbahar yaz aksesuar trendleri

Tasma kolye modelleri

Diğer bir kolye çeşidi ise tasma kolye modelleri oluyor. 2016 ilkbahar yaz aksesuar modası arasında tasma kolyelerin yeri apayrı olacak. Geçen yaz da trend olan bu kolyeler bu yaz fırtına gibi esecek. Yazın ruhuna son derece yakışacak olan diğer trend ise renkli kolye modelleri oluyor. Renkli kolyeler bu yazın trend aksesuarları arasında.

2016 İlkbahar Yaz Aksesuar Trendleri

Tüylü aksesuarlar ve bohem etkisi

Püsküllü ve tüylü aksesuarlar da bu yazın bir diğer öne çıkan modelleri arasında. Bohem tarzında olan bu aksesuarlar son derece şık ve güzel bir hava yaratıyor. Büyük incili kolye modelleri ise popüler modeller arasında. İnciyi sevenler için iyi bir haber olsa gerek bu yaz incinin moda olması.

saçlar için tüylü aksesuarlar

Harika bir trend zincirler

Zincirler geçen yaz oldukça modaydı. Eğer zincirleri seviyorsanız bu yaz da takmaya devam. Çünkü moda olmaya son gaz devam edecek. Metal bileklikler de gene trend olan bir diğer aksesuar modelleri arasında.

2016 ilkbahar yaz aksesuar modası

Uzun küpe modelleri

Bu yaz küpeler daha bir uzadı. Küpe takmayı sevenlerdenseniz sıfır kol bluzlarınızla beraber uzun sallantılı küpelerinizi kombinlemeyi unutmayın.

uzun küpe trendi

Saçlara bol aksesuarlar

Diğer bir eğlenceli trend de bu olsa gerek. 2016 ilkbahar yaz aksesuar trendleri arasında saç aksesuarlarının yeri apayrı olacak. Tokalar ve her türlü farklı aksesuarlar çok popüler.

en güzel saç aksesuarları

Çok feminen bir trend vücut kolyeleri

Muhteşem bir gece kıyafeti ve harika bir sırt dekoltesi yarattınız. Hemen o sırt dekoltenizi şenlendirin. Bunun için muhteşem bir vücut kolyesi tercih edebilirsiniz. Vücut kolyeleri bu sezon oldukça trend.

vücut kolyesi modeli

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.