2016 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Modelleri

2016 Yazlık abiye elbiseler

Yaz gelince düğün, nişan ve benzeri bu tarz organizasyonlarında mevsimi başlıyor dolayısıyla. Bu durumda 2016 ilkbahar yaz abiye elbise modelleri devreye giriyor. Bu sezon aslında tüm moda haftalarında görünen ve sokak modalarında sergilenen abiyeler arasında genelde renkli abiye elbise modellerinin çok popüler olduğunu görüyoruz. Bu yaz özellikle abiye modasında renkler çok moda. Eğer renk seviyorsanız tercih edeceğiniz abiye elbisenizi renkli modellerden tercih edebilirsiniz.

2016 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Modelleri

Yaz demek enerji demek, eğlence demek ve aslında canlı renkler demek. 2016 yazlık abiye elbiseler bunu adeta kanıtlar cinste. Elbiseleri incelediğimizde genelde modern, ferah ve son derece enerji dolu elbiseler görüyoruz. Bunun yanında kat kat eteklerin olduğu abiye elbise modellerini sever misiniz? Eğer cevabınız evetse tercihinizi kata kat abiye elbise modellerinden yapabilirsiniz. Çünkü kat kat etekli abiye elbise modelleri bu sezon oldukça popüler.

2016 yaz abiye elbise modelleri

Bu arada diğer bir farklı trend de çizgili abiye elbise modellerinin de bu yaz çok popüler olması. Farklı bir tarz yaratan bu elbiseler yaz ayının ruhuna gerçekten çok yakışıyor ve son derece şık bir hava yaratıyor. Özellikle dökümlü elbiseler bu yazın trendleri arasında yer alıyor. Yazın ruhuna çok yakışan tiril tiril ve dökümlü bu elbiseler oldukça şık bir hava yaratıyor. Çiçekli desenler de bu yazın gene popüler abiye elbise modelleri arasında yer alıyor.

2016 Yazlık abiye elbiseler

Eğer renk olarak pastel tonlarını seviyorsanız 2016 yaz abiye elbise modelleri içinde pasteller çok moda. Yumuşacık olan bu tonlar yaz için son derece uygun seçimdir aslında. Diğer renkle ise elbette siyah olmadan olmaz. Tarz sahibi siyah abiye elbise modellerini de tercih edebilirsiniz. Kırmızılar, maviler, pembeler de bu yazın trendleri arasında yer alan renkler arasında. Aslında 2016 yazı açık renklerin yoğun olarak hakim olduğu bir yaz olacak.

Balık abiye elbise modelleri ve etek kısmı balık olan abiye elbise modelleri de çok popüler. Payetler de aynı şekilde bu sezonun sevilen popüler parçaları arasında yer alıyor. Dantelli abiye elbiseler ise gene trend olmaya devam ediyor. Moda dünyasında bir türlü çıkmak bilmeyen dantel modası bu yaz da tam gaz devam ediyor. Özellikle size dantel süslemeli abiye elbise modellerini önerebiliriz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.