2016 – 2017 Sonbahar Kış Renk Trendleri

Yeni sezon trendleri kendini göstermeye başlarken 2016 – 2017 sonbahar kış renk trendlerinden başlıyoruz önce. Bu sonbahar ve kış ayları için renk paletine baktığımızda aslında bir sürü alternatif karşımıza çıkıyor. Özellikle canlı renklerden hoşlananlar için bu kış çok mutlu geçeceğe benziyor. Çünkü önümüzdeki sezon özellikle canlı renkler ayrı bir trend. Ancak canlı renkleri minimalist renkler de son derece yakın bir markajda takip ediyorlar.

2016 - 2017 Sonbahar Kış Renk Trendleri

Öncelikle 2016 sezonu boyunca en trend renk olmayı başarmış olan bebek mavisi sonbahar kış renk trendleri içinde de en trend renk olacak gibi. Genelde koyu renklere alışık olduğumuz kış aylarında bu sezon farklı renkler kendini gösterecek gibi görünüyor. Çünkü çok güzel ve oldukça da yumuşak bir renk olan bebek mavisini pastel pembesi takip ediyor. Bu kışın diğer bir trend rengi pastel pembesi olacak.

Ancak pastel renklerin 2017 kış trendlerine adeta damga vuracağını da söylemek isteriz. Gelelim bu kışın en trend renklerine koyu kırmızı, zümrüt yeşili, kobalt mavisi, fuşya en trend renkler arasında gösteriliyor. Ancak siyah sevenler üzülmesin. Çünkü bu kış siyahın da çok popüler olacağı bir renk.

Haki yeşili ve mavinin neredeyse her tonu da gene trend renkler arasında yer alıyor. Hardal rengi ve leylak tonları da gene popüler olacak olan renkler arasında. Bu kış romantik bir kış olacak gibi görünüyor. Çünkü gülkurusu rengi ve lavanta tonları da gene bu kışın trend renkleri arasında yer alan renkler arasında.

sonbahar kış aylarının en trendleri

Tam bir yaz rengi olan pembe ise 2017 kışının trend ve popüler renkleri arasında gösteriliyor. Anlaşılan bu kış, yazı devam ettirmek ve bitirmemek için bir çaba var. Yazın en güzel renkleri bu kış da trend olmaya devam ediyor. Kış rengi yok mu hiç bu sezon diye soruyorsanız da, size bu kış grinin her tonun çok moda olacağını söylemek isteriz. Buna ilaveten lacivertler ve kopkoyu kırmızılar da kış aylarında vitrinleri süsleyeceğe benziyor. Son günlerde özellikle makyajda çok popüler bir renk olan mürdüm ise bu kışa damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Metalik renkler ve mandalina tonları da unutulmayan renkler arasında. Tüm yaz adeta rüzgar gibi esen metalik renkler bu kışın da en popülerleri arasında.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.