2015 Yazının En Trend Aksesuar Önerileri

Yaz Ayları İçin En Trend Aksesuar Önerileri

Yaz aylarında aksesuarların önemi daha da bir artar. Özellikle kadınlar bu güzel sıcak günlerde çantalarına, ayakkabılarına ve aksesuarlarına daha da bir özenirler. İşte sizler için yaptığımız araştırmada dünya modasında yaz ayının en trend aksesuarlarını listeliyoruz.

Büyük marka mavi çantalar

Mavi bu yaz çok modaydı. Mavi çanta ise oldukça moda. Yani eğer maviyi seviyorsanız en kısa zamanda mavi çanta modellerinden bir adet edinmelisiniz.

mavi çanta guess

Zincirli küçük çanta modelleri

Küçük çanta seviyorsanız zincirli olanları ve çapraz takılan cinsten olanları tercih edin. Hatta mavi renk olanları 2015 yazında çok moda olacak.

mavi zincirli çanta

Swarovski taşlardan yapılmış küpeler

Küpe takmayı seviyorsanız bu sezon swarovski taşlardan yapılmış küpeler oldukça modaydı. Eğer kalp deseninden de hoşlanıyorsanız tercih edeceğiniz model kesinlikle küçük kalp şeklinde ve üzeri swarovski taşlarla bezenmiş bir model olabilir. Önümüzdeki yaz da swarovski taşlı küpeler çok moda.

swarovski taşlardan yapılmış küpe

Bantlı ayakkabı trendi

Yazın diğer bir trendlerinden biri de bantlı ayakkabılar. Özellikle bantlı sandaletler her tarz kıyafetle rahatlıkla giyilebilen ve son derece trend ayakkabı modelleri arasındadır.

bantlı ayakkabı modeli

Guess mavi saat

Saat yıllardır eskimeyen muhteşem bir aksesuardır. Ancak yeni trendler saatleri adeta mutasyona uğrattı. Markalar saat modelleri tasarlarken adeta birbirleri ile yarışır hale geldiler. Size guess’in oldukça güzel bir modeli olan gece mavisi saatini öneririz. Hem çok şık hem de son derece trend olan bu model çok popüler.

guess kol saati

Turkuaz aksesuar trendi

Turkuaz olmadan yaz olmaz derler. Turkuaz renk aksesuarlara çok yakışıyor. Her tarz aksesuar olabilir ister küpe olsun, ister halhal olsun, ister bileklik olsun ama rengi kesinlikle turkuaz olsun. Bu renk bu yaz ve önümüzdeki yaz çok moda.

turkuaz aksesuar

Aynalı güneş gözlüğü trendi

Aynalı metal bir güneş gözlüğünüz hala yoksa hemen almalısınız. Çünkü aynalı güneş gözlükleri 2015 yazında da çok trend olacak. Size Tom Ford metal çerçeve aynalı güneş gözlüklerini öneririz. Bu model hem çok trend hem de oldukça popüler.

Tom Ford metal çerçeve aynalı güneş gözlükleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.