2015 Payetli Abiye Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları 2015 payetli abiye elbise modelleri bu sezon oldukça trend. Eğer payetli elbiseleri seviyorsanız bu sezon sizin sezonunuz. Duruşu aslında son derece şık ve alımlı olan payetli abiyeler trend oluşu da popülitesini her gün daha çok arttırıyor. Bir kaç sezondur moda dünyasında ısrarla ilk sıralarda olmasına rağmen aslında pek de yeterli ilgi görmeyen bu elbiseler artık hakkettiği ilgiyi görmeye başladı.

payetli abiye elbise modelleri

Abiye elbise denilince gözümüzde canlanan payetli abiye elbise modelleri olur. Etrafa yaydığı şık hava ve ışıltılı görünümü sayesinde özel gece ve davetlerin vazgeçilmez elbiselerinden biridir. Sadelikten hoşlanıyorsanız siyah payetli elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Siyah payetliler şık ama üzerindeki haff pırıltıları sayesinde de son derece gösterişli bir hava yaratır aslında.

Payetli elbiselere diğer isimle pullu abiye elbise modelleri de diyebilirsiniz. Çünkü payetler genelde pırıltılı ve parlak görünüm yaratır ve çok da şık durur. Bu sezon payetli abiye modellerinde altın rengi, mavi, siyah, kırmızı ve pastel tonları oldukça trend. En güzel payetli abiye elbiseleri incelemek için galerimizi gezebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir